Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Bendradarbiavimas

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Bendradarbiavimas

2009 m. gruodžio 18 d.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu

   2009 m. gruodžio 18 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos. Šioje atnaujintoje sutartyje, pakeitusioje iki šiol galiojusią 2006 m. lapkričio 21 d. sudarytą sutartį, siekiant derinti bendrus veiksmus ir racionaliai naudoti žmogiškuosius ir materialinius išteklius organizuojant ir vykdant miškų priešgaisrinę apsaugą bei miško gaisrų gesinimą, įtvirtintas dviejų institucijų bendradarbiavimas apsikeitimo informacija, tarnybinės pagalbos teikimo ir bendrų operacijų vykdymo, personalo mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo srityse.

   Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktorius vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis apžvelgė gerai ir sėkmingai iki šiol vykusį dviejų žinybų bendradarbiavimą, pasidžiaugė, jog ir sudėtingais ekonominio sunkmečio metais darbai buvo atliekamas sklandžiai, operatyviai, dėl ko šiemet pavyko išvengti didesnių gaisrų bei jų padarytų nuostolių miškams. Naujoji sutartis bus tiltas į ateitį, dar labiau sustiprinantis bendradarbiavimą. PAGD direktorius palinkėjo, kad ir ateinantys metai miškininkams būtų geri, o miškai visuomet būtų drėgni.

   Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas savo ruožtu apibendrino, kad bendradarbiavimas tarp miškininkų ir ugniagesių iš tikrųjų vyksta jau keletą dešimtmečių, jokie politiniai sprendimai ar reformos negali jo sugriauti. Nors sutartis pasirašoma žiemą, bet, kaip sako lietuvių liaudies patarlė,– vežimą ruošk žiemą, o roges – vasarą. Generalinis miškų urėdas išreiškė viltį, kad naujai diegiamos pažangios technologijos – antžeminės automatinės miško gaisrų stebėjimo sistemos – padės dar operatyviau pastebėti kilusį gaisrą miške.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2009 12 18
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai