Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Bendradarbiavimas

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Bendradarbiavimas

2012 m. balandžio 4 d.

LESTO šalindama ekstremalių situacijų padarinius bendradarbiaus su Generaline miškų urėdija

Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorius AB LESTO ir Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama garantuoti visuomenės interesus ekstremalių situacijų atvejais ir bendradarbiauti derinant veiksmus, racionaliai naudojant turimus išteklius šalinant ekstremalių situacijų padarinius. Tai elektros energijos vartotojams leis didinti elektros energijos tiekimo patikimumą.

Ekstremalios situacijos, tokios kaip stiprus vėjas, škvalas, pūgos ir kitos, dažnai miškuose sukelia augančių medžių išvartas, kurios nutraukia elektros tinklo linijas ir taip sutrikdo elektros energijos tiekimą gyventojams ir įmonėms, taip pat kelia pavojų gyventojams. LESTO ir Generalinė miškų urėdija sutarė, kad siekiant kuo greičiau atnaujinti elektros energijos persiuntimą ir tiekimą, naudinga bendradarbiauti ir taip užtikrinti didesnes galimybes greičiau patekti prie elektros tinklo gedimų vietos, kad būtų galima atlikti remonto, rekonstrukcijos ar techninės priežiūros darbus.

„Generalinės miškų urėdijos ir miškų urėdijų pagalba šalinant ekstremalių situacijų padarinius mums yra labai svarbi ir tikime, kad sutelkus pajėgas bei derinant veiksmus tarpusavyje, galėsime itin sumažinti elektros energijos tiekimo atnaujinimo trukmę. Urėdijos darbuotojai ekstremalių situacijų atvejais padės išpjauti ir pašalinti išvirtusius ar pavojingai pasvirusius medžius iš miško kelių, privažiavimų iki elektros tinklo įrenginių vietų, oro linijų trasų ar kitose suderintose vietose“, – teigia Arvydas Tarasevičius, LESTO generalinis direktorius.

Generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas teigia, kad 2010 metų rugpjūčio mėnesį Lietuvos miškus sudarkęs škvalas parodė, jog labai svarbu koordinuoti kelių įstaigų veiksmus užtikrinant miškų urėdijų darbuotojų ir miško lankytojų saugumą

„Pritariame siekiui bendromis pastangomis rūpintis elektros tinklo saugumu ir nuostolių mažinimu. Reikalaudami kokybiško elektros tiekimo, turime ir patys prisidėti bei palaikyti skirstomojo tinklo operatoriaus pastangas šalinant ekstremalių situacijų sukeltus padarinius. Labai svarbu dalintis informacija, technine pagalba. Tik bendradarbiaudami galime keisti situaciją teigiama linkme ir žymiai greičiau išspręsti daugelį mums rūpimų klausimų“, – teigia B. Sakalauskas.

Bendradarbiavimo naudą ekstremalių situacijų atvejais turėtų pajusti gyventojai visoje Lietuvos teritorijoje – veiksmus tarpusavyje derins visi AB LESTO tinklo eksploatavimo skyriai ir miškų urėdijos.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 04 04
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai