Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
Kalėdos
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2014 m. sausio 14 d.

Generalinė miškų urėdija pareikalavo LMSA pirmininką paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją

Lietuvos miško savininkų asociacija (LMSA) 2013 m. gruodžio 6 d. priėmė rezoliuciją, kurios 2 punkte konstatuota, kad „Tuo tarpu pataisų autorius komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas yra prasitaręs, kad įtikinėjimų įvesti papildomą privalomąjį mokestį privatininkams sulaukęs iš valstybinių miškų urėdų ir konkrečiai iš generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko“. Ši rezoliucija buvo perduota Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei, Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministrui Pirmininkui, Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos ir Kaimo reikalų komitetų pirmininkams, Lietuvos Respublikos aplinkos ir žemės ūkio ministrams, Lietuvos Respublikos politinėms partijoms ir Lietuvos Respublikos Seimo nariams.
Aukščiau nurodytą neva Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko Algimanto Salamakino teiginį LMSA paviešino Lietuvos Miško savininkų tinklapyje www.forest.lt (2013-12-07 publikacijoje „Valdantieji rengiasi didinti mokesčių naštą privačių miškų savininkams“ nurodyta, kad „Juo labiau, kad pataisų autorius Algimantas Salamakinas yra prasitaręs, jog jį ir kitus Seimo aplinkos apsaugos komiteto narius ne kartą įtikinėjo padidinti mokesčius privatininkams generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas su pagalbininkais“) ir laikraštyje „Ūkininko patarėjas“ (2013 m. gruodžio 19 d. numerio straipsnyje „Įstatymo pataisos vėl supjudė miškų ūkio sektorius“ nurodyta, kad „O pataisų autorius komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas yra prasitaręs, kad įtikinėjimų įvesti papildomą privalomąjį mokestį privatininkams yra sulaukęs iš valstybinių miškų urėdų ir konkrečiai iš generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko“).
Dienraščio „Respublika“ 2014 m. sausio 8 d. straipsnyje „A. Gaižutis kurpia privačių miškų ministeriją“ cituojamas Algimantas Salamakinas („Nesuprantu, ko jis užsipuolė generalinį miškų urėdą ir urėdus. Nei su jais aš tariausi, nei A. Gaižučiui ką nors sakiau“) paneigė Privačios miško savininkų asociacijos 2013-12-06 rezoliucijoje, tinklapio www.forest.lt 2013-12-07 publikacijoje bei laikraščio „Ūkininko patarėjas“ 2013-12-19 straipsnyje paskelbtus neva Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko Algimanto Salamakino žodžius.
Kadangi tiesos neatitinkanti, valstybinių miškų valdytojus ir privačių miškų savininkus priešinanti, Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos generalinį miškų urėdą Benjaminą Sakalauską ir VĮ miškų urėdijų miškų urėdus, kaip viršijusius jiems priskirtus įgaliojimus pareigūnus, traktuojanti informacija buvo sąmoningai paviešinta ir išplatinta žiniasklaidos priemonėse tikslu pateikti kuo platesniam žmonių ratui, Generalinė miškų urėdija reikalauja visose aukščiau nurodytuose žiniasklaidos priemonėse nedelsiant patalpinti be papildomų komentarų tokio turinio pranešimą „Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas neįtikinėjo Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos komiteto pirmininką Algimantą Salamakiną įvesti papildomą privalomąjį mokestį privačių miškų savininkams“.
Neįvykdžius šio reikalavimo, Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos pasilieka teisę dėl LMSA veiksmų teisės aktų nustatyta tvarka kreiptis į teismą.
Negana to, LMSA svetainėje skelbiama apie liepos pirmąją, kurios lyg tai laukia kaip „Išganymo dienos“. Manome, kad nereikia toli ieškoti kas jau užsakinėja komercinių televizijų nekonvencines laidas, diskredituojančias valstybinių miškų žinybą ir jos vadovą.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2014 01 14
VĮ miškų urėdijos
Alytaus miškų urėdija
Anykščių miškų urėdija
Biržų miškų urėdija
Druskininkų miškų urėdija
Dubravos emmu
Ignalinos miškų urėdija
Jonavos miškų urėdija
Joniškio miškų urėdija
Jurbarko miškų urėdija
Kaišiadorių miškų urėdija
Kauno miškų urėdija
Kazlų Rūdos mmu
Kėdainių miškų urėdija
Kretingos miškų urėdija
Kupiškio miškų urėdija
Kuršėnų miškų urėdija
Marijampolės miškų urėdija
Mažeikių miškų urėdija
Nemenčinės miškų urėdija
Pakruojo miškų urėdija
Panevėžio miškų urėdija
Prienų miškų urėdija
Radviliškio miškų urėdija
Raseinių miškų urėdija
Rietavo miškų urėdija
Rokiškio miškų urėdija
Šakių miškų urėdija
Šalčininkų miškų urėdija
Šiaulių miškų urėdija
Šilutės miškų urėdija
Švenčionėlių miškų urėdija
Tauragės miškų urėdija
Telšių miškų urėdija
Tytuvėnų miškų urėdija
Trakų miškų urėdija
Ukmergės miškų urėdija
Utenos miškų urėdija
Valkininkų miškų urėdija
Varėnos miškų urėdija
Veisiejų miškų urėdija
Vilniaus miškų urėdija
Zarasų miškų urėdija
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai