Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. vasario 10 d.

Skelbiame video filmukų konkurso „Paukščiai grįžta namo“ sąlygas


Konkursui pateikiami video filmukai turi atitikti konkurso temą „Paukščiai grįžta namo“. O tai reiškia, kad jų turinys turi būti susijęs su paukščiai, gamta, pavasariu. Video filmuko turinys nėra griežtai ribojamas: tai gali būti nufilmuotas etiudas, siužetas, kuriame vaidina moksleiviai, mokytojai ir miškininkai, originaliai sudainuota daina, padeklamuotas eilėraštis, sušoktas šokis – turinys ir forma paliekamas moksleivių saviraiškai tenkinti, išmonei ir sukauptoms žinioms bei jausmams apie šalies miško grožį išlieti.

Video filmuko trukmė turėtų būti ne mažesnė nei 1 minutė ir ne ilgesnė nei 2 min. Konkursui siunčiamas filmukas turi būti su pavadinimu, nurodytais autorių vardais, pavardėmis ir jų atstovaujama mokslo įstaiga ar jaunųjų miško bičiulių būreliu.

Konkurse gali dalyvauti ne tik jaunieji miško bičiuliai, bet ir visi bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Jau nuo šios savaitės iki kovo 9 dienos moksleiviai kviečiami siųsti video filmukus artimiausiai urėdijai, kuri savo tinklapyje nurodys už konkursą atsakingo asmens kontaktus. Miškų urėdijos atrinktų filmukų autorius apdovanos savo nuožiūra pasirinktais prizais ir sutartu metu.

Urėdijų atrinkti filmukai bus talpinami tinklapio www.valstybiniaimiskai.lt vaizdo galerijoje sukurtame kataloge „Inkilai 2015“ ir Generalinės miškų urėdijos „Facebook“ įskiepyje (filmukus siųsti el.paštu s.potapoviene@gmu.lt su nuoroda „Paukščiai grįžta namo 2015“).

Dešimt Generalinės miškų urėdijos komisijos išrinktų konkurso laureatų bus apdovanoti miškų urėdijų įsteigtais prizais, o Facebook‘e“ daugiausiai „like“ (patinka) surinkusio filmuko autorius - simpatijų prizu.

Miškininkų organizuojamos pavasario šventės jau tampa smagia tradicija – kurkime ją kartu.Daugiau informacijos: Generalinės miškų urėdijos Teisės, personalo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Solveiga Potapovienė, s.potapoviene@gmu.lt, darbo tel. 8-5-2733997 (2056), mob.tel. 8-662-53328

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 02 10
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai