Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2016 m. sausio 22 d.

Aptarti profesionalios medžioklės plotų tvarkymo klausimai

Š. m. sausio 19 d. Generalinėje miškų urėdijoje įvyko pasitarimas dėl VĮ miškų urėdijų 2014 m. veiklos, organizuojant ir vykdant profesionalias medžiokles, patikrinimo rezultatų.
Pasitarime dalyvavo aplinkos viceministras Linas Jonauskas, AM Teisės ir personalo departamento Kontrolės skyriaus vedėja Ona Bubnelienė, Miškų departamento direktorius Valdas Vaičiūnas, Generalinės miškų urėdijos generalinis miškų urėdas Rimantas Prūsaitis, VĮ miškų urėdijų, prižiūrinčių profesionalios medžioklės plotus, miškų urėdai ir profesionalios medžioklės veiklą kuruojantys specialistai.

Pasitarime AM Teisės ir personalo departamento Kontrolės skyriaus vedėja Ona Bubnelienė pristatė VĮ miškų urėdijų 2014 m. veiklos, organizuojant profesionalias medžiokles, patikrinimo rezultatus, pateikė išvadas ir pasiūlymus. Buvo nurodyti patikrinimo metu nustatyti profesionalios medžioklės veikos trūkumai, ją reglamentuojančių teisės aktų spragos.

Pranešėja nurodė, kad patvirtinus Profesionalios medžioklės plotų tvarkymo ir naudojimo nuostatų naują redakciją ir atsižvelgiant į Kontrolės skyriaus pastabas Generalinė miškų urėdija nedelsdama pakeitė ir patvirtino rekomenduojamus minimalius medžioklės profesionalios medžioklės plotuose įkainius VĮ miškų urėdijoms, medžioklių registracijos tvarkos aprašą, medžioklės organizavimo sutarties formą, naują Profesionalios medžioklės plotuose sumedžiotų medžiojamųjų gyvūnų žvėrienos apskaitos tvarkos aprašą. Taip pat buvo aptartos VĮ miškų urėdijų ir kitų institucijų atliktos priemonės nustatytiems trūkumams pašalinti.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2016 01 22
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai