Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2017 m. vasario 7 d.

Pirmasis miškininkų krepšinio taurės turnyras – rungėsi stiprūs varžovai


Taip vadinamoje „Telšių grupėje“ susikovė Telšių, Kretingos, Rietavo, Šilutės, Tauragės, Kuršėnų ir Šiaulių miškų urėdijų komandos.

Telšiuose komandinį turnyrą laimėjo kuršėniškiai (kapitonas – Raimondas Bernotas), finale nugalėję jauną tauragiškių komandą (kapitonas – Centrinio medienos ruošos, prekybos techninio padalinio vyriausiasis meistras Artūras Katkus) 10:3. Šiame turnyre dėl nenumatytų aplinkybių nedalyvavęs Tauragės urėdas Robertas Piečia, finale Prienuose, kovo 11 dieną, anot kapitono, tikrai į aikštelę išbėgs.

Burtų į pogrupius traukimas buvo nelemtas Šilutės miškų urėdijos komandai (Vaidas Bendaravičius, Arvydas Stonis, Valdemaras Gečas, Kęstutis Lomsargis, Tomas Lukošius, Arūnas Uselis, Aivydas Lygnugaris, Romas Gečas, Donatas Dovydauskas ir Rokas Pocius), kuri, vedama vienintelio pogrupyje žaidusio miškų urėdo V.Bendaravičiaus, tik vienu tašku atsiliko nuo į finalą patekusių Kuršėnų ir trim - nuo Tauragės urėdijų žaidėjų. Šilutės urėdijos krepšinio komandą atgaivinęs Romas Gečas yra tikras, kad šilutiškiai turėjo būti finale, bet laimė yra permaininga. Be kita ko, Šilutės miškininkų komanda išsiskiria ir vyresne sudėtimi – net keturi žaidėjai yra perkopę penkiasdešimtmetį.

Tritaškininkų turnyrą Telšiuose laimėjo kuršėniškių kapitonas, Gulbinų girininkijos girininkas Raimondas Bernotas (43), surinkęs 7 taškus. Penkis taškus įmetė ir antrą vietą užėmė Miško ruošos, prekybos ir techninio padalinio vadovas Tomas Banys iš Kretingos miškų urėdijos.

Geriausiais fanais vienbalsiai išrinkta Šiaulių miškų urėdijos palaikymo trijulė, kurią sudarė žaidėjų antrosios pusės – žmona, sužadėtinė ir simpatija.

Ateinantį šeštadienį, vasario 11 dieną, Druskininkų sporto centre įvyks antrasis taurės turnyras, kuriame žais Druskininkų, Vilniaus, Kaišiadorių, Valkininkų, Varėnos, Alytaus miškų urėdijų ir Generalinės miškų urėdijos komandos. Kiti du atrankiniai turnyrai įvyks vasario 18 dieną Prienuose, vasario 25 d. Anykščiuose, o finalas kovo 11 dieną stipriausius vėl sukvies į Prienų kultūros ir sporto centrą.

Generalinės miškų urėdijos informacija

Nuotraukų galerija


     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2017 02 07
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai