Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2017 m. balandžio 10 d.

„Nacionaliniame miškasodyje 2017“  atkurta 66.2 hektaro miško

Gausus būrys miško sodintojų labai padėjo miškininkams,  dalyvavusieji turėjo puikią galimybę iš arčiau susipažinti su šios profesijos žmonių darbais, pabūti gamtoje, o prisilietus prie gležno sodinuko ir patrynus nuo darbo įskaudusią nugarą, įvertinti miškininko profesijos reikalingumą.

Miško sodinimo talkoje dalyvavo įvairiausių profesijų atstovai: Lietuvos Respublikos Seimo nariai, rajonų policijos komisariatų, valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, savivaldybių, prokuratūrų, AB „Lietuvos draudimas“ regioninių padalinių darbuotojai, gaisrininkai, kariškiai, kunigai, krepšininkai, medžiotojai ir žvejai, jaunieji šauliai ir skautai, socialinės globos namų auklėtiniai,  kinologai, bankininkai, žemėtvarkininkai, žurnalistai, nacionalinių parkų darbuotojai, garbaus amžiaus senjorai, miškininkai-veteranai,  Aplinkos ministerijos, Valstybinio miškotvarkos instituto, Valstybinės miškų tarnybos, Generalinės miškų urėdijos darbuotojai, universitetų dėstytojai ir studentai, moksleiviai, vietos bendruomenių nariai, miškų urėdijų darbuotojai. Ypač džiugu, kad Nacionaliniame miškasodyje dalyvavo labai daug vaikų – miško ateitimi rūpinosi net 4-5 metų mažyliai.

Miško sodintojų smagus bendravimas buvo vainikuotas gražiomis nominacijomis – išrinkta gausiausiai dalyvavusi šeima, iš  toliausiai atvykę talkininkai, jauniausias, atkakliausias miško sodintojas ir t.t. O kokia gardi buvo ant laužo virta žolelių arbata... Svarbiausia, kad šventė pavyko. Talkininkai tai įrodė vieningai sugiedodami miškininkų himną „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“. Tikimės, kad sodinukai, taip nuoširdžiai pasodinti, būtinai prigis. O tuos, kurie  miško nesodino šiais metais, kviečiame į talką kitais. Bus smagu.

Generalinės miškų urėdijos informacija

Nuotraukų galerija


     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2017 04 10
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai