Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2017 m. balandžio 20 d.

Medieną įsigysime ir pagal fotografijas

Generalinė miškų urėdija kreipėsi į Aplinkos ministeriją su vienu iš siūlymų – atnaujinti Prekybos mediena taisykles ir aukcionus trumpalaikėms sutartims sudaryti, organizuoti naudojant fotogrametrinį medienos matavimo metodą.

Medienos pirkėjai, dalyvaujantys aukcionuose trumpalaikėms sutartims sudaryti, aukciono metu matytų ne tik pagrindinę informaciją (pardavėjas, medžių rūšis, kokybės klasė, ilgis, tūris) apie parduodamą jau paruoštą medieną, bet ir pačios medienos rietuvės, ir joje esančių sortimentų fotografiją. Šalia fotografijos taip pat pateikiama informacija apie parduodamų sortimentų diametrus, kurią galima išsaugoti ir naudoti Excel formatu. Fotogrametrinis medienos matavimas leidžia užfiksuoti medienos sandėlio koordinates – matyti jas interaktyviame žemėlapyje, todėl dar prieš įsigydamas medieną, pirkėjas gali planuoti logistiką ir be papildomų kreipimųsi į miškų urėdiją surasti įsigytą medieną.

Su medienos perdirbimo ir medienos prekybos įmones atstovaujančiomis asociacijomis apsvarsčius Generalinės miškų urėdijos Aplinkos ministerijai pateiktus pasiūlymus dėl Prekybos mediena taisyklių tobulinimo ir juos operatyviai priėmus bei atnaujinus Apvaliosios medienos elektroninę pardavimų sistemą, atsirastų galimybė valstybiniuose miškuose pagamintą medieną 2018 metais parduoti pagal naują tvarką. Siūlymuose pateikta ne tik klausimas dėl trumpalaikių aukcionų organizavimo, naudojant fotogrametrinio medienos matavimo metodo galimybes, bet ir dėl aukcionų ilgalaikėms sutartims sudaryti organizavimo centralizuotai, pirkėjo pradinio įnašo automatiško rezervavimo sutarties pasirašymo užtikrinimui, galimybės įteisinti elektroninių sutarčių sudarymą.

Generalinės miškų urėdijos informacija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2017 04 20
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai