Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2017 m. rugsėjo 19 d.

Visuomenei pristatytas naujas rekreacinis objektas


Atidaryme dalyvavo Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, jaunieji miško bičiuliai „Verkniukai“  bei Trakų miškų urėdijos miškininkai su šeimomis.
Trakų miškų urėdas Vygantas Mierkis, sveikindamas atvykusius svečius ir dalyvius, pristatė naująjį objektą, papasakojo apie jo  įkūrimo idėją. Ropėjų girininkas Kęstutis Mikulskas ir apsaugos inžinierius Vaidotas Pauželis svečiams ir renginio dalyviams  vaizdžiai perteikė parke esančių skulptūrų prasmę, išsamiai papasakojo apie Trakų miškų urėdijos valdomus miškus, saugomas teritorijas bei priminė, koks svarbus miškininko vaidmuo saugant, prižiūrint ir ugdant miškus. Renginiui įpusėjus Aplinkos ministras Kęstutis Navickas padėkojo Trakų miškininkams už šaunius ir prasmingus darbus, pasveikino su profesine švente. Trakų rajono merė Edita Rudelienė ir Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius pasidžiaugė, kad miškininkai padeda puoselėti ir grąžinti Trakų rajoną ir taip pat pasveikino visus esančius miškininkus su profesine švente.
Parko  įkūrimo tikslas – supažindinti visuomenę su miškininko profesija, miškininkų rūpesčiais bei  darbais, kurie atliekami nepaisant oro sąlygų. Šio objekto lankytojai  sužinos, kokius darbus miškininkai dirba pavasarį ir vasarą, ką veikia rudenį ir žiemą, kada ir kodėl reikia kirsti, retinti ar ugdyti mišką bei kam reikia saugoti nykstančias augalų, gyvūnų ar paukščių rūšis. Objektas bus papildytas dendroparku,  kuriame lankytojai turės galimybę susipažinti su įvairių rūšių augalais, kurių spalvų gama atspindės metų laikus.   
Parkas  įkurtas Ropėjų girininkijos teritorijoje, 26 kelio Vilnius – Druskininkai kilometre. Patogus privažiavimas, tvarkinga aplinka, meniškos skulptūros, informatyvūs stendai lankytojus viliojo dar net  nespėjus pilnai užbaigti objekto tvarkymo darbų. Todėl tikimasi, kad dar vienas miškininkų darbas bus  prasmingas, reikalingas ir teiks visuomenei didelę naudą.

Trakų miškų urėdijos informacija

 

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2017 09 19
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai