Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Renginiai

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Renginiai

2007 m. gruodžio 13 d.

   Tęsiant prieš daugiau nei trejus metus prasidėjusį aktyvų miškininkų ir neįgaliųjų visuomeninių organizacijų bendradarbiavimą, Generalinė miškų urėdija kartu su Alytaus miškų urėdija ir Alytaus miesto savivaldybe organizavo kalėdinį renginį „Gerumo šviesa“, skirtą Lietuvos paraplegikų asociacijos nariams.

   Gruodžio 12 dieną į Alytaus teatro galeriją rinkosi Žmonių su stuburo pažeidimais asociacijos nariai, Lietuvos paraplegikų asociacijos atstovai, Alytaus, Varėnos, Valkininkų, Druskininkų ir Veisiejų miškų urėdijų vadovai, viešųjų ryšių specialistai, miškininkai. Atvyko generalinio miškų urėdo pavaduotojas Gintaras Visalga, Alytaus miesto meras ir apskrities administracijos atstovai, žurnalistai. 

   „Noras neįgaliajam suteikti lygias galimybes ir lygias teises su sveikaisiais – tai žmogaus, kaip didžiausios gyvenimo vertybės, suvokimas, humanizmo išraiška“, – sveikinimo kalboje sakė Gintaras Visalga.

   Šalies miškininkai, svetingai atvėrę miško vartus visuomenei, rekreacijos objektus pritaiko ir žmonėms su judėjimo negalia. Dabar tokių objektų valstybiniuose šalies miškuose yra beveik pustrečio šimto. Tokia veikla numatyta 2004 metų sausio 10 dieną bendradarbiavimo susitarime pasirašytame tarp Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos ir Lietuvos paraplegikų asociacijos. Šia gerąja Lietuvos miškininkų patirtimi susidomėjo ir ją aukštai įvertino ES Viešojo administravimo kokybės konferencijos, vykusioje 2006 metais Suomijoje Tamperės mieste, dalyviai.

   Patys žmonės turintys judėjimo negalią dalyvauja projektuojant ir kuriant rekreacinius objektus miškuose, atlieka nesudėtingus darbus miškų urėdijų medelynuose, gamina suvenyrus, renka sėklas, sodina mišką. Šiuose darbuose neįgaliems žmonėms padeda šalies miškų urėdijų miškininkai, taip padėdami integruotis į visuomenę, nesijausti užmirštais.

   Už gražią iniciatyvą ir nuoširdų bendradarbiavimą miškininkams šventiniame renginyje padėkojo ir išreiškė tolimesnio vaisingo bendradarbiavimo viltį Lietuvos paraplegikų asociacijos viceprezidentas Juozas Bernatavičius, Alytaus miesto meras  Česlovas Daugėla, jo pavaduotoja Nijolė Makštutienė, Alytaus apskrities viršininko pavaduotoja Ona Balevičienė, Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais asociacijos Alytaus miesto skyriaus pirmininkė Nijolė Bujauskienė, kiti kalbėjusieji.

   Susirinkusiems koncertavo Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“, veikė Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais asociacijos Alytaus miesto ir rajono skyriaus narių rankdarbių ir dailės kūrinių paroda.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2007 12 13
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai