Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Renginiai

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Renginiai

2008 m. birželio 5 d.

Pirmoji jaunųjų miško bičiulių olimpiada

   Kazlų Rūdos mokomojoje miškų urėdijoje vyko pirmoji šalies Lietuvos miškininkų sąjungos Jaunųjų miško bičiulių olimpiada. Jos dalyviams sėkmės linkėjo šio sambūrio rėmimo tarybos pirmininkas, Generalinės miškų urėdijos Miško atkūrimo ir apsaugos skyriaus vedėjas Petras Kanapienis. Jis apgailestavo, kad iš 40 užsiregistravusių atvyko tik 24 jaunieji miško bičiuliai. Moksleivius sveikino ir laikinai einantis Kazlų rūdos miškų urėdijos miškų urėdo pareigas Sigitas Česnavičius.
   Šio renginio tikslas - skatinti  jaunuosius miško bičiulius domėtis mišku, susipažinti su miškininkystės pagrindais bei miškininko profesija, išmokti įgytas žinias taikyti praktikoje.
   Olimpiados dalyviai sprendė teorines ir vykdė praktines užduotis. Jiems teko ne tik atpažinti augalus, medžius, gyvūnus, bet ir išmatuoti medžio aukštį, nustatyti jo skersmenį, taip pat išmatuoti medienos tūrį, pasakyti darbo įrankių, kuriuos naudoja miškininkai, pavadinimus.
   Olimpiados nugalėtoju tapo Prienų rajono Šilavoto pagrindinės mokyklos mokinys Rytis Tarasevičius.
   Antrąsias vietas iškovojo Danutė Vansevičiūtė (Trakų rajono Onuškio vidurinė mokykla) ir Tadas Godvaišas (Raseinių rajono Žaiginio Pranciškaus Šivickio pagrindinė mokykla).
   Trečiąsias vietas laimėjo Tomas Gerulis (Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla) ir Liudas Masaitis (Jurbarko rajono Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinė mokykla).
   Olimpiados nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir dovanomis, o jų vadovai - JMBS rėmimo tarybos padėkomis. Kitiems olimpiados dalyviams ir jų vadovams buvo įteikti olimpiados dalyvių pažymėjimai.
   Susirinkusiems kocertavo Kazlų Rūdos lopšelio – darželio „Pušelė“ mažieji dainorėliai - šių metų „Dainų dainelės“ dalyviai, taip pat Kazlų Rūdos merginų grupė „Vėjavaikės“.
   Renginio svečiai  apsilankė Višakio Rūdos girininkijos miško glūdumoje esančioje koplytėleje, pabuvojo prie „Stebuklingojo“ šaltinio, apžiūrėjo Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos informaciniame centre įsteigtą Miško muziejų. 

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2008 06 05
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai