Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Renginiai

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Renginiai

2008 m. rugsėjo 19 d.

Miškininkai džiaugiasi geru įvertinimu parodoje “Sprendimų ratas 2008”

   Šių metų rugsėjo 18-20 dienomis Lietuvos žemės ūkio universitete vyko paroda “Sprendimų ratas 2008”, kurioje buvo pristatoma miškininkystės, medžioklės, gamtosaugos ir komunalinio ūkio naujausios technologijos bei pasiekimai.
   Ši svarbi Lietuvos žemės ūkio ir miškininkystės raidai paroda jau tapo tradicine, kiekvienais metais sukviečianti pasidalinti naujausiais miškininkystės, žemės ūkio, kaimo verslų pasiekimais ir patirtimi, kurią aplanko apie 60 tūkst. žmonių iš įvairių Lietuvos vietovių.
   Parodos organizatoriai šiais metais daugiau dėmesio skyrė miškininkystės ir aplinkotvarkos sritims, taip pat me­džiok­lei, ku­ri iki šiol ne­bu­vo at­spin­dė­ta nė vie­no­je žemės ir miš­kų ūkio pa­ro­do­je.
   Gausiame parodos dalyvių būryje šiais metais dalyvavo ir šešios miškų urėdijos. Alytaus, Panevėžio, Telšių ir Trakų miškų miškų urėdijos parodoje pristatė miškų atkūrimo, apsaugos, gyvūnų globos bei kitus miškininkų darbus. Dubravos eksperimentinė bei Kauno miškų urėdijos parodos lankytojams pristatė medelynuose išaugintus miško ir dekoratyvinius sodmenis.
   Pirmąją parodos dieną, po iškilmingo atidarymo, miškų urėdijų stendus aplankė ir miškininkų darbais pasidžiaugė Prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas, Aplinkos ministras Artūras Paulauskas, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas prof. Rimantas Benetis, Lietuvos žemės ūkio universiteto rektorius, prof. Romualdas Deltuvas, Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas Edmundas Bartkevičius bei kiti garbūs svečiai. Prezidentas kartu su Aplinkos ministru pasidžiaugė, kad miškininkai gerai pasiruošę parodai ir palinkėjo ir toliau taip gerai saugoti ir puoselėti miškus.
   Miškininkų pasiruošimas parodoje nebuvo nepastebėtas ne tik parodos lankytojų, bet ir parodos dalyvių vertinimo komisijos. Generalinė miškų urėdija kartu su parodoje dalyvavusiomis miškų urėdijomis tapo vieni iš penkių laureatų geriausiai pasiruošusių parodai ir apdovanoti diplomu “Už didelės aplinkosauginės vertės miškų išsaugojimą bei rekreacinės infrastruktūros miškuose plėtros organizavimą”.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2008 09 19
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai