Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Žiniasklaida

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Žiniasklaida2012 m. birželio 5 d.

Dovana Onkologijos institutui – gamtos fotografijų ekspozicija

www.GRYNAS.lt, 2012 m. birželio 5 d.

Šiandien aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas Vilniaus universiteto Onkologijos institute atidarė šiam institutui Pasaulinės aplinkos dienos proga dovanojamų gamtos fotografijų parodą.

Trisdešimties fotografijų, kuriose įamžinti tetervinai, suopiai, kurtiniai, bukučiai, stirnos, kiti gyvūnai ir įstabūs gamtos vaizdai, ekspozicija, kurią Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija ir Švenčionėlių miškų urėdija dovanojo medikams ir jų pacientams, sušildys Onkologijos instituto Onkologinės radioterapijos skyriaus aukštųjų energijų spindulinės terapijos poskyrio erdvę.

Kaip sakė ministras, šią akciją inspiravo tiesiog žmogiškas noras bent truputį padėti tiems, kuriems ir taip nėra lengva – šios gydymo įstaigos pacientams. Iš nuotraukų sklindantis gamtos dvelksmas turėtų skleisti ramybę, geras emocijas žadinančią nuotaiką, sklaidyti nerimą, liūdnas mintis.

Dovanotų fotografijų autoriai – jau ne vieną apdovanojimą fotografijų konkursuose pelnę Švenčionėlių miškų urėdijos darbuotojai Rimantas Nalivaika ir Jonas Barzdėnas.

Antaliedės girininkijos girininkas Jonas Barzdėnas su fotoaparatu nesiskiria jau daugiau kaip tris dešimtmečius. Jo mėgstamiausias žanras – fotomedžioklė. Dažnai fotografuoja peizažus, retus augalus. Išleido savo nuotraukomis iliustruotą knygą „Labanoro girioje“. Priklauso „Naturephoto.lt“ ir „Žaliojo skėčio“ fotoklubams.

Švenčionėlių miškų urėdijos medelyno prižiūrėtojas-brigadininkas Rimantas Nalivaika yra surengęs ne vieną personalinę parodą. Jo nuotraukomis iliustruotos knygos „Švenčionių krašto gamta“, „Su meile – Lietuva“, „Didžioji medžioklės knyga“, „Ignalina lelijos žiede“ ir kt.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 06 05
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai