Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Žiniasklaida

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Žiniasklaida2012 m. rugpjūčio 23 d.

Moksleiviai ragauja ir ministro duonos

Šiandien aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas susitiko su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę 2012“ dalyviais – dvyliktokais Aušrine Raudoniūte iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Luku Adomaičiu iš Šiaulių universiteto gimnazijos. Šie moksleiviai savo praktikos vieta pasirinko Aplinkos ministeriją.

Kaip sakė ministras, šis Vyriausybės jau ketvirtus metus organizuojamas projektas yra labai naudingas jaunimui. Moksleiviai visą savaitę gali stebėti kasdienį politikų darbą, Vyriausybės posėdžius, susipažinti su pasirinktos ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų veikla, pasikalbėti su jų vadovais. Šiandien Aušrinė ir Lukas galėjo iš arti pažvelgti ir į aplinkos ministro darbą.

Abu moksleiviai su Gediminu Kazlausku bendravo daugiau kaip valandą, kalbėjosi apie svarbiausias aplinkosaugines šalies problemas. Pasak ministro, vienas pagrindinių rūpesčių – atliekų tvarkymas. Visuomenė turi suprasti, jog jas būtina rūšiuoti ir perdirbti, kad kuo mažiau reikėtų šalinti sąvartynuose. Ne mažiau svarbus uždavinys – išsaugoti miškus, puoselėti saugomas teritorijas ir jose esančias gamtos vertybes. Šiuo metu itin aktuali ir senų daugiabučių renovacija, naujų vandens tiekimo ir nuotekų tinklų tiesimas bei senųjų atnaujinimas. Rūpesčių kelia tai, kad kai kurie gyventojai nenori jungtis prie centralizuotų tinklų, nuotekas šalina neleistinais būdais ir todėl teršia dirvožemį, požeminius vandenis. Moksleiviai ir ministras taip pat kalbėjosi apie visuotinę švaros akciją „Darom“ ir tokių pilietinių iniciatyvų reikalingumą.

Aušrinė ir Lukas domėjosi ministro darbotvarke, teiravosi, ką jis veikia laisvalaikiu, norėjo sužinoti, ar ir toliau dalyvaus politiniame gyvenime, ką veikė prieš ateidamas vadovauti Aplinkos ministerijai, kokių savybių reikia lyderiui ir pan.

Abu moksleiviai kartu su ministru šiandien dalyvaus ir Vyriausybės posėdyje.

Aplinkos ministerijos informacija, tel. 266 3660
2012-08-21

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 08 23
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai