Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Žiniasklaida

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Žiniasklaida2012 m. lapkričio 19 d.

Apie imperialistų kėslus

„Žodis skaitytojui“, „Mūsų girios“, 2012 / 10

Spalio 26 rytą įsijungiu kompiuterį nusiteikęs pradėti rašyti Žodį skaitytojui ir ... Vienoje internetinėje žiniasklaidos priemonėje juodu ant balto parašyta: pasaulinė staugimo į mėnulį diena (matyt, turėta galvoje naktis). Perkūnėli šventas! Kaip pirštu į rū..., atsiprašau – į akį (vėl aukštaitiška prigimtis bandė prasiveržti). Iš kur tie kompiuteriniai rašeivos sužinojo apie mano nuotaikas?
Už lango krenta pirmos snaigės. Lesykloje prie lango jau pešasi tuntas zylių. Rodos, gyvenk ir žvenk. O man vilku norisi kaukt. Kaltas Leninas. Taip taip, Leninas. Tas pats bolševikų dievukas. Tai jis bjaurybė prieš šimtą metų išpranašavo, kad valstybę gali valdyti kiekvienas driskius (autentiškai, berods, virėja) ir, kad reikia saugotis imperialistų kėslų. Pasirodo, jis buvo teisus!!!
Šiuolaikinėj Lietuvoj jau surasta ir valstybės valdymo forma tokiems ,,valdytojams“ – teismai. Teis(m)inėj valstybėj lengviausia valstybę valdyti per teismus. Kuopelė (nežinantiems – tai itin populiarus bolševikiškas grupelės žmonių sambūrio pavadinimas) keista meile vilkams trykštančių bendrapiliečių skundžia teismui ministro įsakymą dėl vilkų medžioklės limito. Teismas, gindamas nežinia kieno interesus, stabdo vilkų medžioklę. (Beje, kai pagalvoji, mūsuose tiek daug keistų meilių, tai kažin ar meilė vilkams tokia jau keista.)
Eureka! Bet, juk tai genialu! Burkimės į kuopeles ir kreipkimės į teismus.
Lietuviai, lenkai, rusai, žydai, čigonai (atsiprašau, romai) – Lietuvos piliečiai, burkimės į kuopeles ir skųskim. Skųskim teismams visus kraujasiurbių valdininkų sprendimus. Juk MŪSŲ teismai gina visus filus ir fobus – pedo, kedo, kubilo, vilko ir t.t. Aš pats, asmeniškai, kviečiu į kuopelę visus ,,pavasariniųslankųmedžiokliųdraudimofobus“. Kaip visada, mano kontaktus rasite tinklalapyje lmzd.lt
Žiūrėk, anot bolševizmo klasiko Vladimiro Iljičiaus, ir susiklostys situacija, kai apačios nebenori, o viršūnės nebegali (jaunime SIC – tai ne apie seksą, tai apie politiką).
A! Tiesa. Apie imperialistų kėslus.
Spalio viduryje, netyčia, pakliūnu į briedžių medžioklę Švedijoje (čia – ne iš sapno). Kompanija garbinga. Be šeimininkų švedų, dar aštuonių valstybių medžiotojai. Medžioklė skandinaviškai rami. Ilgai ir nuobodžiai stovi, lauki, klausaisi tolumoje šuns lojimo ir po visko sužinai, kad kažkas iš kompanijos pykštelėjo briedį. Bet kalbų per pietus ir vakarienę ...
Tokių pokalbių metu, vienas galingas švediškų, ir ne tik, miškų magnatas lyg tarp kitko paklausia: ar tiesa, kad kitais metais Lietuvoje ir jis jau galės nusipirkti miško... Še tau, boba, ir devintinės. Mes dar nežinom, o jie jau žino.

Su pirmuoju sniegu, bičiuliai.

Eugenijus Tijušas

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 11 19
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai