Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Žiniasklaida

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Žiniasklaida2013 m. gruodžio 20 d.

Prie miškininkų dovanų nusidriekė eilės

lrytas.lt
Rasa Stundžienė 2013-12-19

Visoje Lietuvoje miškininkai ketvirtadienį surengė jau tradicine tapusią akciją „Parsinešk Kalėdas į namus“, kurios metu žmonėms buvo padovanota apie 100 tūkst. šakų. Labiausiai už dyką dalijamomis eglių ir pušų šakomis džiaugėsi vyresnio amžiaus žmonės – tai jiems buvo puiki proga sutaupant vieną kitą litą prieš Kalėdas pasipuošti namus.
Į Laisvės aikštę Panevėžyje žmonės, norintys gauti miškininkų dalijamų šakų, pradėjo rinktis dar gerokai prieš 13 val., kai turėjo prasidėti ši akcija. Gyvos buvo ir kitų miestų aikštės - žmonės rinkosi šakas savo namams ir dėkojo miškininkams.

Vieni senjorai nutūpė artimiausius suoliukus, kiti sustoję į būrelius plepėjo su sutiktais pažįstamais.
„Kai tiek maistas, šildymas, vaistai kainuoja – ranka nebekyla pinigus kalėdiniams papuošimams leisti. Jei gausiu už dyką eglės šaką, pasipuošiu ją dar kai vaikai maži buvo pirktais žaisliukais ir bus labai gerai“, – lrytas.lt sakė Genovaite prisistačiusi garbaus amžiaus panevėžietė, į aikštę atėjusi pasiramsčiuodama lazdele.

Šalia jos ant suoliuko besiilsinti moteris sakė turguje mačiusi ir po pusę lito pardavinėjamas nedideles eglės šakeles, tačiau tikėjosi iš miškininkų gauti gražesnių ir didesnių nė kiek nemokėdama.
Kai prieš pat 13 val. į Laisvės aikštę atriedėjo Panevėžio miškų urėdijos traktorius, tempiantis pilną priekabą šakų, kilo sujudimas – žmonės iškart susispietė apie priekabą. Vieni džiaugėsi, kad miškininkai gražių šakų nepagailėjo, kiti iškart ėmė dūsauti, kad mažai atvežė, visiems tikriausiai jų neužteks.

Kartu su keliais urėdijos darbuotojais šakas ėmęs dalyti Panevėžio miškų urėdijos medelyno viršininkas Egidijus Kaluina žmones ramino, kad šakų visiems užteks – ištuštėjus priekabai, bus atvežta dar viena.
Iš viso į Laisvės aikštę ketvirtadienį buvo atvežta apie 5 tūkst. eglių ir pušų šakų. Pasak E.Kaluinos, pernai panevėžiečiai ypač pageidavo pušų šakų, kurių spygliai ilgiau nenubyra, todėl šiemet jų buvo atvežta daugiau. Panevėžiečius miškininkai apdovanojo ir kišeniniais ateinančių metų kalendoriukais.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 12 20
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai