Dovanos mamai: kaip išrinkti ir neprašauti pro šalį?

Dovanos mamai: kaip išrinkti ir neprašauti pro šalį?

Jeigu artėja mamos gimtadienis ar norite ją pasveikinti kita svarbia proga, neabejotinai galvoje kirba klausimas, ką nupirkti, kad ją pradžiugintumėte. Dovana mamai turėtų būti apgalvota ir kruopščiai renkama. Juk mes geriausiai jas pažįstame ir žinome, kas patinka.

Šiame straipsnyje pateiksime originalių dovanų mamai idėjų. Jeigu pabodo dovanoti šlepetes, pledus ar kvepalus, būtinai paskaitykite straipsnį iki galo.

Lauko staliukas vynui bus puiki dovana mamai, kuri mėgsta piknikus gamtoje. Kaip smagu piknikauti tiesiog miesto parke ar miške, o staliukas vynui leis tai daryti dar paprasčiau. Jis turi vietas įdėti vyno buteliui, dviems taurėms ir lėkštei, į kurią sudėsite užkandžius prie vyno. Praktiška ir originali dovana.

Išmanus žadintuvas. Padovanokite mamai išmanųjį žadintuvą, kuriame integruotas muzikos grotuvas. Jį galima prijungti prie išmaniosios kameros, kad miegodami naktį jaustumėtės saugiai. Reikalinga, tačiau įdomesnė, netradicinė dovana.

Kvapų difuzorius pripildys namus malonaus aromato ir išvalys, sudrėkins orą. Jų galima rasti įvairaus dydžio, skirtingo dizaino, tad tai taps ne tik naudingu įrenginiu, bet ir stilinga namų interjero detale.

Gimimo datą žymintis paveikslas. Mamą tikrai pradžiugins tokia asmeniška ir originali dovana. Paveiksle bus pavaizduota žvaigždžių padėtis tuo metu, kai gimė jūsų mama. Jis parduodamas jau įrėmintas, taigi telieka tik padovanoti.

Šilkinis akių raištis. Tai bus subtili ir elegantiška dovana, kuri pradžiugins jūsų mamą. Subtilaus dizaino akių raištis leis ramiai miegoti net kai anksti prašvinta ir užmigti dar nesutemus. Taip pat šis akių raištis pravers kelionėse.

Bonsas. Jei mama yra augalų mėgėja, jai patiks šis medelis, kurį gales prižiūrėti bei puoselėti. Tai netradicinis augalas, kurį gražiai suformavus, gėrėsis ne tik namiškiai, bet ir svečiai.

Vakarienė tamsoje. Ši įspūdžio dovana tinka bet kokia proga – gimtadienio, vardo dienos ir pan. Jeigu jūsų mamos nenudžiuginsi daiktais, kurių ji turi daugybę, tokia dovana bus puikus pasirinkimas. Nauji įspūdžiai ir įdomios patirtys garantuotos.

Personalizuota darbo knyga pradžiugins veiklią mamą, kuri linkusi visada planuoti laiką. Tai bus praktiška ir kartu individualizuota dovana. Ant darbo knygos viršelio galite užrašyti mamos vardą, inicialus ar mėgstamą frazę.

Taigi, pasveikinkite mamą originaliai. Tegul dovanos mamai nustebina, pradžiugina ir parodo, kaip ją mylite bei branginate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *