Išsirinkti tinkamą šunų ėdalą yra labai svarbu

Maitinti kokybišku maistu šunis yra labai svarbu ir tai turėtų būti daroma nuo pat mažens. Kadangi pasirinkimas yra pakankamai didelis, todėl ne vienam gali kilti klausimas, kurį variantą geriau pasirinkti, ar ėdalą pirkti iš įprastų prekybos centrų, o gal geriau rinktis iš specializuotų parduotuvių, todėl šiame straipsnyje papasakosime plačiau, į kokius kriterijus reikia atsižvelgti, jeigu norite išsirinkti tinkamą maistą savo augintiniui.

Spalvotas maistas, nereiškia, kad jis yra skanesnis

Kai mes patys valgome tam tikrą maistą, visada žymiai gražiau ir skaniau jis atrodo tada, kai yra spalvotas, jame yra daug daržovių ir kito maisto. Kadangi šunų maistas yra įvairios kokybės, tad perkant pigesnį variantą galima matyti, kad tam tikri sauso maisto kąsneliai yra spalvoti ir daugeliui iš mūsų atrodo, kad toks maistas yra žymiai skanesnis, todėl tikrai dažno pasirinkimas yra būtent toks. Tačiau kokybiškas šunų ėdalas yra vienos spalvos, ten nėra pridėta įvairių dažiklių, kurie sudaro patrauklesnį vaizdą šeimininko akims, bet ne tokį sveiką pasirinkimą šuniui. Todėl jį renkatės irgi į tai galite atkreipti dėmesį, nes tik kokybiškas maistas atrodys labai paprastai, bet bus pats sveikiausias.

Reikia žinoti mitybos reikalavimus

Prieš įsigyjant šunį, labai svarbu padaryti namų darbus, tai yra pasidomėti, kokia mityba būtent tinka jiems, ko negalima duoti arba ko nereikėtų padauginti. Taip pat verta pasidomėti, kokį maistą rekomenduoja specialistai. Tikrai specialistų sąraše vienas iš pasirinkimų bus Carnilove ėdalas. Puiku tai, kad jo rūšių yra pakankamai daug, tad pagal kiekvieno šuns poreikį bus galima jį pasirinkti, taip pat nesunkiai bus galima atrasti ilgaplaukiams, trumpaplaukiams, jauniems ir senjorams. Tad jau iš karto reikėtų išsirinkti tinkamą variantą.

Kuris variantas geresnis: sausas ar šlapias ėdalas?

Šiuo klausimu tikriausiai galėsite matyti labai daug diskusijų, nes yra atskiros nuomonės. Tačiau specialistai rekomenduoja rinktis sausą variantą, nes tai yra kur kas naudingiau šuniui ir pačiam šeimininkui yra labai patogu. Nes toks maistas greitai nesuges, jį normuoti yra pakankamai lengva. ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *