Kodėl rinktis skrydi oro balionu Lietuvoje?

Ar kada nors svajojote pakilti aukštai virš pasaulio, švelniai sklęsti vėjyje ir patirti nepakartojamą laisvės ir ramybės pojūtį? Skrydis oro balionu gali paversti šią svajonę realybe. Šiame straipsnyje susipažinsime su jaudinančiais skrydžio oro balionu įspūdžiais Lietuvoje – šalyje, garsėjančioje vaizdingais kraštovaizdžiais ir kvapą gniaužiančiu grožiu.

Karšto oro balionų istorija

Prieš pradėdami gilintis į pasivažinėjimo oro balionu Lietuvoje ypatumus, skirkime šiek tiek laiko turtingai šių įspūdingų skraidančių aparatų istorijai. Karšto oro balionus XVIII a. pabaigoje Prancūzijoje išrado broliai Montgolfjė. Nuo to laiko jie pavergė viso pasaulio žmonių vaizduotę, siūlydami išties nepaprastą būdą tyrinėti dangų.

Skrydžiai oro balionu Lietuvoje

Lietuva, pasižyminti įvairiu reljefu ir nuostabiais gamtos vaizdais, yra puikus fonas nuotykiams oro balionu. Nesvarbu, ar esate vietinis gyventojas, ar svečias, skrydis oro balionu čia žada nepamirštamų įspūdžių.

 

Vaizdingos vietovės skrydžiui

Lietuvoje yra keletas vaizdingų vietų, kuriose galima pradėti skrydžius oro balionais. Nuo žavingos Trakų pilies, apsuptos vaizdingų ežerų, iki Aukštaitijos nacionalinio parko kalvų – kiekvienas skrydis siūlo unikalią šalies grožio perspektyvą. Kylant į dangų jus pasitiks kvapą gniaužiantys vaizdai, vešlūs miškai ir vingiuotos upės, atskleidžiančios Lietuvos gamtos grožį.

Sezonas ir orai tinkamo skrydžio pasirinkimui

Kad skrydis oro balionu būtų saugus ir malonus, svarbu atsižvelgti į sezoną ir oro sąlygas. Geriausias laikas pakilti į dangų Lietuvoje yra šiltuoju metų laiku, paprastai nuo gegužės iki rugsėjo. Šiuo laikotarpiu orai būna palankesni, pučia ramesni vėjai, dangus būna giedras, todėl susidaro optimalios sąlygos sklandžiam ir ramiam skrydžiui. Rekomenduojame Dangausmetro.lt skrydžius gera kaina.

  ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *