Į ką būtina atsižvelgti renkantis komercinės patalpas Vilniuje?

Tie, kas turi nuosavus verslus, jiems labai svarbu turėti patalpas, kuriose galėtų vykdyti savo veiklą. Kadangi Vilniuje tokių patalpų pasirinkimas yra pakankamai nemažas ir ne vienam gali kilti klausimas, kaip išsirinkti patį geriausią variantą, šiame straipsnyje pateikiame kelis variantus, pagal kuriuos galima rinktis jums patogią komercinių patalpų vietą, kad daugeliu atveju tai būtų patogu.

Vieta

Komercinių patalpų vieta yra labai svarbi, ypač, jeigu ten dažnai lankosi klientai, partneriai ir kiti žmonės, kurie turi pasirodyti pas jus. Jeigu lygiai tokia pati situacija yra ir pas jus, geriausias variantas, kad komercinės patalpos būtų arčiau miesto centro, nes taip yra kur kas patogesnis susisiekimas. Aišku, gali būti ir išimčių, kuomet jas reikia rinktis šiek tiek atokiau. Bet turbūt svarbiausias dalykas, į kurį reikia orientuotis yra tai, kokia veikla jūs užsiimate.

Kaina

Komercinės patalpos vilniuje gali kainuoti labai įvairiai, todėl jau iš anksto svarbu nuspręsti, kokią sumą galite sau leisti. Aišku, kuo jos bus mažesnės, tuo ir kaina bus mažesnė, bet vėlgi, labai svarbu, kokią veiklą vykdote ir galbūt fiziškai jums mažų patalpų turėti neverta, nes tiesiog neišsiteksite su savo vykdoma veikla. Bet labai svarbu ir neišsinuomoti per didelio varianto, ypač, jeigu visa erdvė nebus panaudota. Nes tada dalis mokamos nuomos nebus išnaudojama efektyviai.

Koks atstumas iki namų

Dar vienas labai svarbus dalykas, į ką reikia atsižvelgti yra tai, kaip toli nuo jūsų namų bus toks komercinės patalpos. Jeigu kiekvieną dieną reikės važiuoti per visą miestą, tai galbūt tai ir nelabai apsimoka, nors jos bus ir pigesnės, bet išnaudojamas kuras sudarys taip pat nemažą sumą. Todėl visada orientuokitės ne vien tik į patalpų nuomos kainą, bet ir į tai, kiek laiko truks iki jų nuvažiuoti ir kiek papildomų išlaidų reikės išnaudoti, kad tiksliau žinotumėte, kuris variantas apsimoka labiau.

Dydis

Apie tai jau užsiminėme šiek tiek anksčiau, bet tai yra labai svarbu pabrėžti, nes neefektyviai išnaudojamos komercinės patalpos gali nešti tik nuostolius. Todėl reikia kaip įmanoma labiau susidėlioti savo darbo vietą, kad kaip įmanoma tiksliau žinotumėte, kokio dydžio patalpos reikia, kad galėtumėte patogiai atlikti savo darbus ir patalpų nuomos pinigai būtų išnaudojami tinkamai, o ne vien tik mokant už tuščią vietą.

 

 

 

 

 

  ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *