Skuteriai neįgaliesiems – ką reikia žinoti prieš prekant?

Kuo skiriasi skuteris nuo elektrinio neįgaliojo vežimėlio?

Kuo skiriasi skuteris nuo elektrinio neįgaliojo vežimėlio?

Elektriniai skuteriai vis labiau populiarėja ir išstumia į šoną elektrinius neįgaliųjų vežimėlius. Kodėl senjorai, neįgalieji ir judėjimo sunkumų turintys žmonės renkasi labiau skuterius… Vienos priežasties nėra, bet pagrindinės dvi priežastys yra nuvažiuojamas žymiai didesnis kilometrų skaičius vienu pakrovimu ir važiavimo komfortas. Skuteriai dažniausiai turi specialias pakabas, kurios sugeria smūgius, todėl važiuojant lauko sąlygomis tai labai pasijaučia.

Lyginant su elektriniais vežimėliais, skuteris ne tik važiuoja komfortiškiau, bet turi ir lengvesnį valdymą, veidrodėlius, kurie itin suteikia daugiau saugumo jausmo važiuojant ilgesnį atstumą lauko sąlygomis. Skuteryje dažniausiai įmontuota labai patogi sėdynė, primenanti automobilio, turinti galvos atlošą, tai pat maksimaliam saugumui yra ir diržas.

Tinkamai suprojektuoti skuteriai gali padidinti žmonių su negalia savarankiškumą – tiek asmeniniame, tiek šeimos, tiek profesiniame gyvenime. Patvari, lengvai naudojama transporto priemonė bus itin naudinga bet kurioje situacijoje ne tik lauke, bet ir namuose.

Skuteriai turi daug privalumų, bet šiek tiek ir minusų. Didžiausias minusas, tai svoris ir gabaritai… Važiuoti komfortiška, bet kaip reikia transportuoti automobiliu ar įnešti į patalpas gali sukelti nemenkų nepatogumų…

Skuterių ir elektrinių vežimėlių rūšys:

Sulankstomi skuteriai – tai puikus pasirinkimas vaikui ar smulkiam žmogui. Skuteris nedidukas, bet turi daug privalumų. Jis žymiai lengvesnis lyginant su standartiniais skuteriais, lengva transportuoti automobiliu ir dėl savo nedideliu gabaritų patogu važinėti net namie.

Skuteriai – standartiniai skuteriai turi maksimalų komfortą, nuvažiuoja didelį kilometrų skaičių ir yra itin saugus.

Elektriniai vežimėliai – labiau rekomenduojama žmonėms, kurie dažniau daugiau laiko praleidžia patalpose ir retkarčiais išvažiuoja į lauka. Lyginant su skuteriais nuvažiuoja mažiau kilometrų, bet yra lengvesni, dažnu atveju susilanksto.

Neįgaliųjų vežimėliai yra gaminiai, leidžiantys žmonėms su negalia judėti. Nelaimingų atsitikimų gyvenime nutinka, kai sugenda variklio aparatas. Kai žmogus negali judėti pats, verta investuoti į geros kokybės ortopedinį vežimėlį.

Pagyvenę žmonės taip pat dažnai naudoja tokio tipo sprendimus. Laikui bėgant susilpnėja motoriniai įgūdžiai ir tada vežimėlis padeda normaliai funkcionuoti. Tai leidžia vyresnio amžiaus žmonėms jaustis labiau nepriklausomiems. Tai leidžia jiems jaustis patogiau tiek fiziškai, tiek protiškai. Visų pirma, elektrinis vežimėlis suteikia didesnę judėjimo laisvę, nes jam nereikia naudotis rankomis. Taip pat lengva vairuoti ir važiuoti bekelėje, ypač dideliais atstumais. Tuomet net nelygus kelias yra kliūtis, kurią galima įveikti.

Išsirinkti pagal vartotojo poreikius pritaikytą įrangą – iššūkis daugeliui žmonių. Medicinos parduotuvė Mediplius.lt siūlo ortopedinę įrangą ir neįgaliųjų vežimėlius iš patikrintų gamintojų, kuriems rūpi maksimalus funkcionalumas. Kodėl tai svarbu? Kiekvienas vežimėlis ir vežimėlis turi šiek tiek skirtingą struktūrą ir skirtingas funkcijas, o tai reiškia komfortą ir patogumą naudoti. Tinkamai suprojektuotas ir įrengtas – esminis kasdienio gyvenimo elementas, įgalinantis nepriklausomybę. Kviečiame susipažinti su pasiūlymu ir pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka.

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių tipų vežimėlių: rankinius universalius vežimėlius , specialius vežimėlius, elektrinius vežimėlius ir skuterius. Pasiūlą parengėme taip, kad atitiktų visų žmonių, kuriems reikalingas vežimėlis: vaikų, suaugusiųjų, senjorų, žmonių su negalia ir pacientų, kuriems reikalinga priežiūra visą parą, lūkesčius. Mediplius siūloma įranga pravers tiek ligoninėse, slaugos namuose, tiek individualiems klientams namuose. ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *