5 priežastys, kodėl privalote naudoti sekso žaislus!

Sekso žaislai
Neseniai Vokietijoje buvo rastas 28 000 metų senumo falas, kuris, kaip teigiama, yra seniausias kada nors rastas „sekso žaislas”. Taip, sekso žaislai atsirado prieš daugelį metų, tačiau tik dabar mes galime drąsiai apie juos kalbėti, pirkti ir naudoti. Jei vengiate eksperimentuoti, pasakysime, kad sekso žaislai yra svarbūs, nes jie „techniškai” sukurti tam, kad padidintų malonumą lovoje. Pateikiame jums 5 priežastis, dėl kurių PRIVALOTE išbandyti šiuos niekučius ir padidinti karštį tarp paklodžių.

Sekso žaislai skirti ne tik „vienišiems” žmonėms

Priešingai paplitusiai nuomonei, šie žaislai nėra „alternatyva”, o tai reiškia, kad jie padidina poros malonumą lovoje tiek pat, kiek ir vienišių. Žaislai, kurie atlieka visą darbą už jus, gali neleisti jums trokšti partnerio prisilietimo. Vietoj to investuokite į naujus žaislus, kurie gali veikti tik tiek, kad jums pakiltų nuotaika, o jūsų partneris galėtų tęsti reikalus toliau. Sekso žaisliukai yra puikus būdas sukelti jums nuotaiką seksui, kai jaučiatės mažiausiai.

Kai kurioms moterims jų tikrai reikia

Kad pasiektų orgazmą, moterims reikia tinkamai stimuliuoti klitorį arba psichiką. Vyrams tai gali būti sudėtinga užduotis, todėl dauguma moterų orgazmą imituoja. Sekso žaislai gali padėti tinkamai padėti, todėl rekomenduojame ekspeimentuoti. Išbandykite iš pradžiu kažką paprastesnio kaip pavyzdžiui klitorio stimuliatorius Satisfyer Pro 2 kuris stimuliuoja moterį oru be prisilietimu! Tai yra naujovė kurią iš karto pamėgo moterys. O poto jau didinkite apsukas į kažką rimtesnio: vibratoriai, analiniai žaislai, dildo ir kiti seko žaislai.

Jie padeda kalbėti apie seksą

Aptardami, kokių sekso žaisliukų jums reikėtų lovoje, galėsite išsamiau aptarti savo seksualinius poreikius ir troškimus. Toks pokalbis iš tiesų svarbus, kad geriau suprastumėte savo partnerį. Tai padės ir jums pasiekti geresnių rezultatų. Pradėkite pokalbį nuejus į elektroninę parduotuvę, pvz.: slaptasnoras.lt, apžiūrėkite prekes, aptarkite su partneriu ką norėtumėte išbandyti kartu. Būkime tiesus, apsilankyti elektroninėje parduotuvėje yra kur kas paprasčiau ir drąsiau negu keliauti į fizinę.

Monotonijos nutraukimas

Kai atrodo, kad jau matėte visus serialus, o naujus filmus dar neišleido šis naujas narys tarp jūsų gali padėti nutraukti monotoniją lovoje. Analiniai kaiščiai ir vibratoriai, suvaržymai, masturbatoriai, kremai, vaginaliniai kamuoliukai, virvės, spaustukai, akių raiščiai ir elektrostimuliacijos žaislai – visi jie yra techniškai neutralūs lyčiai ir padidina malonumą.

Jie žino „teisingus” taškus

Sekso žaislai yra moksliškai sukurti taip, kad padėtų jums patirti seksualinius malonumus. Nelengva vienu metu stimuliuoti ir protą, ir kūną, todėl sekso žaisliukas turėtų praversti. Visi suaugusiesiems skirti žaislai sukurti taip, kad pasiektų reikiamus malonumo taškus ir sumažintų jūsų „darbo krūvį”. Taipogi žaislai gali padėti pasiekti kai kurios kūno taškus žymiai lengviau bei greičiau.

()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *