Liofilizuoti produktai – kas tai?

Visi mes žinome, kas yra džiovinti produktai, taip pat žinome, kiek daug yra juose cukraus ir kokie jie kenksmingi mūsų organizmams. Liofilizuotos uogos ir vaisiai yra taip pat gardūs, kaip ir džiovinti, skiriasi tik jų paruošimo būdas ir savybės. Liofilizuoti produktai neturi nei cukraus, nei saldiklių, todėl yra ne tik gardus, bet ir sveikas užkandis. Dar geriau tai, jog liofilizuoti galima bet kurią uogą – braškes, žemuoges, avietes, raudonuosius serbentus, mėlynes ir kt., ir ne tik uogas, bet ir vaisius. Tad tai idealus pasirinkimas visiems, kurie nori skaniai užkandžiauti, negalvodami apie kalorijas ir žalą organizmui.

Ką rinktis: liofilizuotas uogas ar vaisius?

Liofilizuotos uogos gali būti labai gardžios, lygiai taip pat, kaip ir vaisiai. Tad kyla klausimas, ką pasirinkti? Turbūt atsakymas yra vienareikšmiškas – rinktis reikia pagal skonį. Tačiau galima pastebėti, jog vis daugiau žmonių renkasi skirtingas uogas, vaisius ir juos derina tarpusavyje. Tokiu būdu jie ne tik gali atrasti mėgstamiausią skonį, bet ir pagardinti patiekalą lengviau. Rinktis galite ne tik liofilizuotas uogas, vaisius, bet ir varškę, košę ar jogurtą, kuris padės lengviau atskleisti uogų ar vaisių skonį. Jei norite gardžiai ir skaniai maitintis, liofilizuoti produktai tinkamas pasirinkimas.

Prie kokių patiekalų derinti?

Liofilizuoti produktai puikiai tinka prie daugelio produktų. Pavyzdžiui, jei mėgstate jogurtą, tačiau bijote, jog jis gali būti nelabai sveikas, nes pilnas saldiklių, rinkitės beskonį jogurtą ir pagardinkite jį skaniomis liofilizuotomis uogomis. Dar vienas variantas – derinti liofilizuotas uogas prie gardžios košės. O gal net deserto? Liofilizuotos uogos puikiai paskanins ledus ar pyragą. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog nebūtina rinktis kokio nors maisto, jog galėtumėte valgyti uogas, kadangi jas lengvai galima valgyti ir vienas. Liofilizuotos uogos yra idealus pasirinkimas visiems, kurie nori valgyti sveikai, tačiau tuo pačiu ir skaniai. Jos ne tik turi daug vitaminų, bet ir pasižymi gardžiu skoniu. Jei mėgstate skaniai užkandžiauti, pats laikas pasirinkti liofilizuotas uogas. ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *