iPhone 12 Pro Max: Privalumai ir Trūkumai

Nuo pat išleidimo iPhone 12 Pro Max kėlė bangas išmaniųjų telefonų rinkoje. Dėl savo galingų funkcijų ir elegantiško dizaino jis susilaukė ir pagyrų, ir kritikos. Šiame straipsnyje nagrinėsime iPhone 12 Pro Max privalumus ir trūkumus ir padėsime jums priimti pagrįstą sprendimą, jei svarstote galimybę jį įsigyti.

Privalumai

Išskirtinis fotoaparato veikimas

iPhone 12 Pro Max gali pasigirti išskirtine kameros sistema. Turėdamas 12 MP pagrindinę kamerą, 12 MP itin plačią kamerą ir 12 MP teleobjektyvo kamerą, jis užtikrina nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus įvairiomis sąlygomis. Pridėjus naktinį režimą ir Deep Fusion užtikrinama puiki fotografija esant silpnam apšvietimui.

Stulbinantis Super Retina XDR ekranas

Prietaise yra 6,7 colių Super Retina XDR ekranas, užtikrinantis ryškias spalvas ir gilią juodą spalvą. Nesvarbu, ar žiūrite filmus, žaidžiate žaidimus, ar naršote internete, ekranas užtikrina įtraukiančią patirtį.

A14 Bionic lustas

Įrengtas Apple A14 Bionic lustas, iPhone 12 Pro Max pasižymi nepaprastu našumu. Jis lengvai susidoroja su daugiafunkcinėmis užduotimis, žaidimais ir daug išteklių reikalaujančiomis programomis, todėl yra galingas duomenų apdorojimo įrenginys.

5G ryšys

Palaikydamas 5G ryšį, šis iPhone naudojasi didesniu atsisiuntimo ir išsiuntimo greičiu. Didelės raiškos turinio transliavimas ir daug duomenų reikalaujančių programų naudojimas tampa sklandesnis ir operatyvesnis.

MagSafe technologija

Įdiegta MagSafe technologija leidžia lengvai prijungti priedus, pavyzdžiui, dėklus ir įkroviklius. Ji užtikrina saugų ir patogų naudojimą.

Trukumai

Didelis dydis ir svoris

Vienas iš iPhone 12 Pro Max trūkumų yra didelis jo dydis ir svoris. Mažesnes rankas turintiems naudotojams gali būti sudėtinga jį patogiai valdyti.

Aukščiausia kaina

iPhone 12 Pro Max kaina yra aukščiausios klasės, kuri gali būti ne visiems vartotojams prieinama. Rinkoje yra prieinamesnių variantų. Taip pat vertėtų nepamiršti, kad ir iPhone 12 Pro Max remontas bus brangesnis nei kitų, pigesnių jo brolių.

Ribotas 60 Hz atnaujinimo dažnis

Nors daugelis flagmanų siūlo 120 Hz atnaujinimo dažnį, iPhone 12 Pro Max laikosi 60 Hz atnaujinimo dažnio. Tai gali būti ne taip sklandžiai atliekamos užduotys, pavyzdžiui, slinkimas, kaip kai kuriuose konkuruojančiuose įrenginiuose.

Nėra išplečiamos atminties

Prietaisas nepalaiko išplečiamos atminties, o tai reiškia, kad turite pasikliauti atminties talpa, kurią pasirinkote pirkimo metu. Šis apribojimas gali kelti rūpesčių intensyviems medijos naudotojams.

Trapus keraminis skydas

Nors Apple teigia, kad priekinio stiklo keraminis skydas yra patvaresnis, jis nėra visiškai atsparus dužimui. Naudotojai vis tiek turi atsargiai elgtis su prietaisu.

Apibendrinant galima teigti, kad iPhone 12 Pro Max pasižymi keliais privalumais, įskaitant išskirtinį fotoaparato veikimą, nuostabų ekraną, galingą duomenų apdorojimą, 5G ryšį ir novatorišką MagSafe technologiją. Tačiau jis turi ir trūkumų, pavyzdžiui, didelį dydį ir svorį, aukštą kainą, ribotą atnaujinimo dažnį, išplečiamos atminties trūkumą ir galimą stiklo skilimą. ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *