Kiek kainuoja naujo buto Vilniuje nuoma?

Vilniuje nuomos kainos smarkiai šoktelėjo prieš metus. Nepaisant to, kad kai kurie tikėjosi, jog kainos nusileis, iki šiol galima matyti, kad kainos išliko tokios pačios, o gal net kai kur brangesnės. Vilniuje nuoma kainuoja labai brangiai, tad kyla klausimas, ko reikia, jog kaina šiek tiek sumažėtų? Atsakymas – rinktis pigesnius, mažiau saugius rajonus arba tuos, kurie nutolę nuo centro. Priešingu atveju mokėsite už nuomą brangiai. Nauji butai Vilniuje šiuo metu nuomojami nuo 600 eurų. Tačiau už šią sumą galėsite gauti tik nedidelį butą, kuris bus nelabai arti centro. Brangiausi butai siekia kartais net 2 000 eurų per metus ar brangiau. Tad jei norite gyventi prabangiai, nuomoti tikrai neapsimoka.

Pirkti butą – ne tik pigiau, bet ir atsiperka ateityje

Tie, kurie nori gyventi pigiau, turėtų galvoti ne apie buto nuomą, o pirkimą. Tokiu būdu ne tik galėsite po truputį grąžinti įmokas bankui, bet ir nerimauti dėl brangstančių nuomos kainų ir panašiai. Nauji butai Vilniuje kainuoja skirtingai, tačiau galima pastebėti, kad pirkimas kainuoja pigiau, nei nuoma. Per mėnesį bendra mokama suma bus kur kas mažesnė, nei mokant nuomojant. Tad jei norite sutaupyti dabar ir ateityje, pirkite butą. Tiesa, pirkite ne senos statybos, o naują butą. Toks labiau atsipirks. Ateityje galėsite jį išnuomoti už didesnę kainą, tuo pačiu ir uždirbdami.

Kokios naujų butų Vilniuje kainos?

Nauji butai Vilniuje kainuoja labai skirtingai, kadangi tai priklauso ne tik nuo pasirinkto mikrorajono, buto ploto, bet ir kitų kriterijų. Kai kurie mano, kad pigiau pirkti neįrengtą butą, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kiek iš tikrųjų kainuoja butų įrengimai. Kai kuriais atvejais net gerokai daugiau, nei pats butas. Tad jei norite, kad butas būtų ne per brangus, skaičiuokite ir atsižvelkite į tai, kokios šiuo metu kainos rinkoje. Tai padės ne tik pasirinkti tinkamą butą, bet ir išvengti finansinių nesusipratimų ateityje. Nauji butai Vilniuje kainuoja skirtingai, tačiau galima rasti ir nebrangių variantų. ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *