Kodėl mes bijome gyventi vieni?

Dažnai girdime, jog kai kurie žmonės bijo vienatvės, tačiau tai nėra vienintelė problema, su kuria jie susiduria. Vienatvės bijantys žmonės dažnai bijo jaustis vieniši ir neturėti žmogaus šalia, kuriam galėtų išsipasakoti. Tačiau vis dažniau pasitaiko žmonių, kurie bijo ne vienatvės, o gyventi vieni dėl kitos priežasties – bijo, kad juos nuskriaus. Tad jei ir jūs bijote gyventi vienas, tikrai esate ne vienas. Kyla klausimas, kodėl mes bijome gyventi vieni. Dėl daug priežasčių. Apsaugos paslaugos vis dažniau tampa pasirenkamos, kadangi žmonės susiduria su įsilaužimais ir panašiomis problemomis, nenuostabu, kad tie, kurie susidūrė su įsilaužimu ar jų pažįstami su tuo susidūrė, bijo, kad vėl reikės susidurti su panašiomis problemomis. Tad bijome gyventi vieni dėl to, nes bijome, kad kas nors gali kėsintis į mūsų turtą arba į mus.

Ar apsaugos paslaugos gali mus apsaugoti?

Kadangi daugelis bijo gyventi vieni, renkasi būdus, kaip apsisaugoti. Veiksmingiausias – apsaugos tarnyba. Apsaugos paslaugos  gali ne tik padėti įveikti baimę gyventi vieniems, bet ir jaustis saugiau. Tad jei jaučiate, kad baimės neišspręs psichologas, tuomet lieka vienintelis sprendimas – kreiptis į apsaugos paslaugas.

Ar šuo gali būti ne tik geras draugas, bet ir sargas?

Apsaugos paslaugos kai kuriems atrodo drastiškas sprendimas, todėl jie renkasi kai ką paprasčiau – šunį. Visgi kai kurie greitai sukritikuos, kad toks sprendimas nelabai racionalus ir tikrai ne be reikalo. Pasirinkus didelį šunį, reikės jį dresuoti, tačiau net ir pamokos gali nepadėti parodyti šuniui, kad jis turi saugoti namus. Kai kurie šunys tiesiog draugiški ir nenori pulti. Tad neretai pasitaiko, kad žmonės perka šunį apsaugai, tačiau jis būna draugiškas ir nesaugo namų. Rinktis didelį šunį iš prieglaudos dar rizikingiau. Šuo gali būti sargus ir piktas, tačiau kadangi jūs jo nepažinosite, jis nesaugos jūsų, matys jus kaip priešą. Tad bet kuriuo atveju šuo tikrai ne pats palankiausias pasirinkimas. Tie, kurie nori būti saugūs, turėtų rinktis apsaugos paslaugas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *