Klaidos, kurios gali būti padaromos renkantis vestuvinius žiedus

Ten, kur turime mažai patirties, natūralu, kad galime padaryti nemažai klaidų. Tikriausiai jeigu kalbėtume apie vestuvinius žiedus, tai juos įsigyjame ne kasdien. Dažniausiai jie būna perkami vieną kartą per gyvenimą, todėl yra labai natūralu, kad daug dalykų galima nežinoti arba turimos žinios ne visada gali būti tinkamos. Todėl šis straipsnis yra skiriamas tiems, kurie šiuo metu ieško vestuvinių žiedų, tačiau turi ne per daug informacijos, kuria galėtų pasinaudoti. Tad kokių klaidų reikėtų vengti, norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Perkami šiek tiek per dideli

Dažna klaida, kuri pasitaiko, tai vestuviniai žiedai išsirenkami šiek tiek per dideli. Tuomet po ceremonijos jie dažniausiai pasidedami į dėžutę, nes bijoma juos pamesti. Tad visada žiedus reikia rinktis tokius, kurie bus kaip tik. Jeigu reikės, juos ateityje tikrai bus galima pakoreguoti, jeigu atsitiktų tam tikrų pokyčių. Bet verta žinoti ir tai, kad dažniausiai pirštų storis nesikeičia, tad ir žiedų dydžio koreguoti nereikia.

Gailimas didesnis biudžetas

Dažniausiai, kuomet yra planuojamos vestuvės, joms skiriamas tam tikras biudžetas. Paprastai tokios šventės kainuoja pakankamai daug, todėl tam tikrose situacijose yra bandoma sutaupyti. Vienas iš tokių atvejų yra būtent juvelyriniai dirbiniai. Iš karto galvojama, kad nėra didelio skirtumo, kokie žiedai bus nusiperkami ir pasirenkami tokie, kurie nėra itin gražūs. O praėjus tam tikram laikotarpiui jį nelabai norima nešioti, nes tiesiog nepatinka. Žiedams nereikėtų gailėti biudžeto, nes būtent jie bus nešiojami likusį gyvenimą, todėl į juos investuoti tikrai reikia.

Pasirinkimui skiriama per mažai laiko

Dar viena klaida, kuri pasitaiko yra tokia, kad pasirinkimui yra skiriama per mažai laiko. Jeigu to bijote, geriau vestuvinius žiedus pradėti ieškoti kaip įmanoma anksčiau, tada galėsite pamatyti pakankamai daug variantų, pasilyginti, pagalvoti ir pasirinkti tokius, kurie yra patys artimiausi ir gražiausi jums.

Pasirenkami visiškai skirtingi žiedai

Vestuviniai žiedai yra tarsi simbolika dviejų žmonių, kurie būtent juos ir jungia, todėl nereikėtų jų rinktis visiškai skirtingų, tai yra vieno auksinio, o kito sidabrinio. Pasižiūrėjus tiek į vyro, tiek į moters ranką turėtų matytis, kad jie abu turi vestuvinius žiedus. Aišku, nereikia galvoti ir taip, kad jie turi būti identiški, jie gali būti ir skirtingi, tačiau tam tikrų panašumų turėtų turėti.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *