KOKIE YRA DUŠO KABINOS PRIVALUMAI?

Tie, kuriems patinka, netaupant laiko, ramiai pasikaitinti beveik visu kūnu pasinėrus į šiltą vandenį, renkasi vonią, o tie, kuriems yra svarbu greitai nusiprausti, renkasi dušo kabiną. Jei patalpa yra erdvi, joje galima laikyti ir vonią, ir dušo kabiną. Bet jeigu trūksta vietos, tada geriau rinktis dušo kabiną.

Kuo dušo kabina yra praktiška?

Pasirinkę dušo kabiną, sutaupysite ne tik šiek tiek laisvos vietos vonios kambaryje, bet ir vandens, nes prausiantis duše jo reikia mažiau. Be to, dušinė yra patogi vyresnio amžiaus žmonėms, nes jiems yra sunkiau įsilipti į vonią. O ir pats prausimasis duše yra patogesnis ir greitesnis, todėl taupomas ne tik vanduo, bet ir laikas.

Kokią dušo kabinos drenažo sistemą pasirinkti?

Įsirengus vonios kambaryje dušo kabiną reikia pasirinkti ir tinkamą vandens nubėgimo sistemą. Galimybės yra dvejos – arba statyti dušo padą, arba montuoti dušo kabiną ant grindų, tada bus reikalingas dušo latakas arba trapas. Dušo padai yra gaminami iš akrilo, metalo, medžio, akmens masės arba keramikos. Juos nesudėtinga montuoti. Tik reikia pasirūpinti, kad jie atitiktų jūsų dušo kabinos matmenis. Dušo padai puikiai pritaikomi senos statybos butuose.

O dušo lataką arba trapą geriausia montuoti naujos statybos būste, kuriame dar tebėra formuojamos grindys, nes montavimui yra reikalingas grindų nuolydis. Ši drenažo sistema turi nustatytus vandens pralaidumo parametrus, tad dėl tikslaus apskaičiavimo ji besimaudant dušo kabinoje apsaugos vonios kambario grindis nuo vandens ištvinimo.

Kokios formos dušo kabiną rinktis mažam vonios kambariui?

Jei jūsų vonios kambarys didelis, tada jame galite įrengti kokią tik panorėję dušo kabiną. Bet jeigu ši patalpa maža, tada geriau rinktis pusapvalę dušo kabiną, kurios apvalusis kampas leis sutaupyti šiek tiek vietos. Ankštame vonios kambaryje praktiškiau yra turėti tokią dušo kabiną, kurios durys yra stumdomos į šonus. Dar galima rinktis tokią kabiną, kuri turi prie sienos sulankstomas duris. Internetinės parduotuvės svetainėje „Iris“ rasite daugiau išsamios informacijos apie dušo kabinas ir jų įsigijimo sąlygas.

  ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *