KOKS TURĖTŲ BŪTI VAKARĖLIS, KAD JAME NELIKTŲ NUOBODŽIAUJANČIŲ?

Geru vakarėliu laikome tokį pobūvį, kuriame skirtingų interesų ir charakterių žmonės labai greitai randa bendrą kalbą, noriai įsijungia į jame pasiūlytas pramogas. Tokiame vakarėlyje svarbiausią vaidmenį atlieka ne pikantiški, ypatingo skonio patiekalai ir gėrimai, o sėkmingai parinktas jo vedėjas arba jų grupė. Ypač populiarūs yra teminiai vakarėliai.

Ką labai svarbu atlikti prieš pradedant rengti vakarėlį?

Prieš ruošiantis organizuoti vakarėlį pirmiausiai reikėtų pagalvoti, kokioje aplinkoje jį rengti. Juk vakarėlis nebūtinai turi vykti po stogu. Linksmintis juk galima ir gamtoje – miško aikštelėje, ežero ar upės pakrantėje, netgi laive ar kurioje nors kitoje romantiškoje vietoje.

Po to reikia tinkamai nuspręsti, kokie žmonės bus kviečiami į vakarėlį. Juk labai svarbu, kad jie, tarpusavyje bendraudami, jaustų pasitikėjimą savimi. Pavyzdžiui, jeigu vakarėlyje į krūvą bus sukviesti meno pasaulio atstovai ir sausos prigimtinės natūros technokratai, itin skeptiškais vertinantys bet kokio žanro menus, vargu ar jiems bus įdomu bendrauti. Taip pat nejaukiai jausis į vieną būrį suleistos kraštutinių socialinių sluoksnių – verslo elito ryklių ir proletariato eilinių komandos.

Ko, pasak renginių organizatorių, reikia geram vakarėliui?

Kaip mano renginių organizatoriai, geram ir smagiam vakarėliui svarbiausi yra du dalykai – pakankamo dydžio biudžetas ir kūrybiškai parinkta šauni idėja, kurią išradingai įgyvendins linksmybių vedėjai. Pastarieji yra būtini vien dėl to, kad daugumos lietuvių būdas yra labiau intravertiškas, nei ekstravertiškas. Todėl reikalingi specialistai, kurie vakarėlyje kuo greičiau ir lengviau padėtų sukurti kuo puikesnę nuotaiką.

Kaip apibūdinamas geras vakarėlio vedėjas?

Geras vakarėlio vedėjas per trumpą laiką geba visus vakarėlio dalyvius, net tuos, kurie iki jo pradžios buvo nepažįstami, padaryti pačiais geriausiais bičiuliais. Pagrindinis jo veiklos bruožas – iš šono žvelgiant kyla įspūdis, jog renginio vedėjas ne atlieka jam pavestą darbą, o pats kartu su svečiais linksminasi, todėl iš tikrųjų visiems yra labai smagu būti kartu.

Kokį jūs įsivaizduojate savo svajonių vakarėlį, kas jame turėtų dėtis, kad paskui norėtumėte dar sykį dalyvauti panašaus lygio linksmybėse – apie tai savo nuomonę galite pateikti internetiniam portalui, kurio adresas: https://pickvibe.lt/lt/p/renginiai/vakareliai.

  ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *