Laisvalaikio dovanų kuponas – ką pravartu žinoti?

Laisvalaikio dovanų kuponas

Visi mes norime nustebinti ir pradžiuginti sau artimą žmogų: nesvarbu, ar tai draugas, ar giminaitis, ar kolega. Visi nusipelnė ne tik gerų dovanų, bet ir gražių žodžių, sveikinimų, linkėjimų. Nors dovanoti ir gauti dovanas visada smagu, tačiau jų paieška kartais gali apkartinti šį džiaugsmą.  Šiais laikais pasirinkimas toks gausus, kad galima pasimesti. Juo labiau, šiandien labai lengvai galime viską įsigyti, todėl nustebinti kitą tampa vis sudėtingiau. Juvelyrika, drabužiai, dovanų čekiai, aksesuarai, išmanūs įrenginiai, suvenyrai, galanterija, parfumerija ir dar daugybė visko. Dovanų pasirinkimas priklauso nuo įvairių dalykų: pvz. kam dovanojate, kokį biudžetą suplanavote ir t.t. Tačiau net ir žinant žmogaus pomėgius, norus, ne visada lengva išrinkti. Juk norime kuo geresnės, naudingesnės dovanos ir kuo labiau nustebinti bei pradžiuginti.

Daiktų gausa mūsų gyvenime

Šiais laikais turime labai platų įvairių daiktų pasirinkimą, tačiau tuo pačiu turime ir nemažai su tuo susijusių problemų. Viena tokių – daiktų perteklius, tarša, besaikis vartojimas. Naujus daiktus keičiame dar naujesniais, o kokybiški daiktai, kurie tiesiog pabosta, jau atsiduria šiukšlyne arba sandėliuke. Tas pats galioja ir greitosios mados gerbėjams, kurie vis atsinaujina savo garderobą ir ieško būdų kaip atsikratyti seniais, nereikalingais drabužiais, užuot tiesiog nupirkę keletą kokybiškų drabužių derinių. Tačiau, ar išties mums tiek daug reikia? Ar tikrai dėl to tapsime labiau laimingi? Atsakymą turbūt žinote ir gal būtent jis ir yra atsakymas į klausimą, kodėl vis dažniau yra dovanojami ne daiktai, o laisvalaikio dovanų kuponai.

Dovanokite įspūdžius ir įsimintinas akimirkas

Laiminga moteris gavusi laisvalaikio dovanų kuponą

Laisvalaikio dovanų kuponai, tai puikus būdas padovanoti žmogui ne dar vieną daiktą, kurių ir taip gausybė, bet įspūdžius, prisiminimus, pirmus kartus. Tai galimybė padovanoti dovaną, kuri turės sau tinkamą laiką ir vietą. Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog žmogus, gavęs dovaną, galės pats pasirinkti laiką ir progą, kada norės pasinaudoti pasiūlymu. Tinkama nuotaika ir didelis noras užtikrins, jog dovanos privalumai bus pilnai išpildyti. Tačiau laisvalaikio dovanų kuponai taip pat būna labai įvairūs, ką reiškia, jog ir šiuo atveju galima suabejoti, ar pasirinkote teisingai. Tačiau yra tam tikros taisyklės, kurių laikantis, galima dovanų paieškas paversti ne tik maloniu, bet ir sėkmingu procesu. Kad žmogus, gavęs dovaną būtų labai patenkintas jam tinkamu pasiūlymu. Nesvarbu, ar tai bus kažkoks ekstremalus užsiėmimas, ar grožio procedūra, o gal skani vakarienė viename geriausių restoranų. Pabandykime panagrinėti, kokie kriterijai gali padėti išrinkti dovaną tiesiai į dešimtuką.

Amžius, pomėgiai ar tai svarbu perkant dovanų kuponą?

Nors yra dovanų, kurios neturi reikšmės dėl amžiaus, bet visgi dalis jų tikrai turi. Na, pavyzdžiui, vyresniam žmogui puikiai tiktų sveikatinimo, atsipalaidavimo paslaugų dovanų kuponai, o štai itin aktyvių ar ekstremalių pramogų reikėtų vengti. Vaikams, o tiksliau šeimoms su vaikais puikiai tiktų laisvalaikio dovanų kuponas į pvz. baseiną, vandens pramogų parką, muziejų ir t.t. Galbūt patiktų laipiojimas sienomis, čiuožinėjimas ant ledo, kinas? Pasirinkimas labai platus, tačiau vertėtų atsižvelgti į amžių bei lytį. Vyrui taip pat gali puikiai tikti dovanų kuponas masažui, tačiau visgi įvairios grožio, spa procedūros labiau patinka moterims. O vyrai, kurie mėgsta pasilepinti kažkuo panašiu, dažniausiai turi „savo“ specialistus ir mėgstamus salonus, kuriuose lankosi nuolat. Tad didelė tikimybė paprasčiausiai prašauti. Tuo tarpu moterys, nors ir turi mėgstamas grožio, manikiūro ar kitų sričių specialistes, mielai išbandys kažkokią naują procedūrą ar apsilankys naujame grožio salone. Šaudymas, pasivažinėjimas keturračiais gali patikti abiem, tačiau tokią vyrišką dovaną dovanoti galima tik tada, jeigu žinote moters pomėgius.

Santykiai, statusas

Laisvalaikio dovanų kuponas turėtų būti perkamas atsižvelgiant dar ir į tai, kokie yra santykiai su žmogumi. Na, pavyzdžiui, mylimam žmogui galima būtų padovanoti daug įvairių pramogų, viena tokių – romantinė vakarienė, šokolado fondiu, bilietai į kiną ir t.t. Tuo tarpu vadovui tokia dovana jau nelabai tiktų, kaip ir kad kojinių dovanojimas. Tai elementarus etiketas, kuris galioja ir perkant pramogą, o ne daiktą.

Dovanų kupono privalumai

Laisvalaikio dovanų kuponas, tai puikus pasirinkimas norint ne tik pradžiuginti žmogų, bet ir padovanoti jam daugiau laiko sau. Dovanodami pramogą dovanojate dar vieną galimybę patirti naujų įspūdžių, emocijų, išbandyti naujas pramogas. Tik pradžioje gali atrodyti, jog toks platus dovanų pasirinkimas gali klaidingi, bet atsakius į keletą klausimų (kuriuos aptarėme aukščiau), situacija taps aiškesnė. Amžius, lytis, pomėgiai, ryškis su žmogumi, planuojamas biudžetas – rodikliai, kurie gali padėti. Didelis privalumas dar ir tas, jog laisvalaikio dovanų kuponas galioja ilgą laiką (priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo), todėl žmogus galės pasirinkti jam tinkamą datą ir laiką, kas šiais laikais itin svarbu.

Daiktų mūsų kasdienybėje ir taip daug,  o štai jausmams, emocijoms ir pramogoms laiko dažnai net labai pritrūksta. Būtent todėl kviečiame dovanoti laisvalaikio dovanų kuponą tiems, kas Jums rūpi.

()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *