Patarimai, kurie leis išsirinkti pačią geriausią vaikišką lovą

Kai lovų pasirinkimas yra toks didelis, kartais net nežinome nuo ko geriausiai pradėti jas rinktis. Tikrai savo vaikams nenorime išrinkti netinkamo daikto, kuris būtų ne tik kad nepatogus, bet ir netinkamas. Kad padaryti gerą apsisprendimą, reikia žinoti kuo domėtis, į ką atkreipti dėmesį. Todėl šiame straipsnyje norime duoti kelis trumpus patarimus, kurie leis padaryti patį geriausią sprendimą ir jūs ir jūsų vaikai bus patenkinti.

Amžius

Kai kam gali pasirodyti, kad toks kriterijus nėra labai svarbus. Tačiau jis gali padaryti gana nemažos įtakos. Lovos vaikų kambariui yra skirstomos į kelias kategorijas, tad pagal tai galite ir rinkis. Mažesniems vaikams, kurie jau nuo 2 metų miega savo kambaryje ir atskiroje lovoje reikalinga saugesnė lova, kuri būtų neaukšta, nes jie pakankamai daug vartosi, todėl yra didelė tikimybė, kad iškris iš jos. Didesniems vaikams galima rinktis įprastas lovas, nes jie miega kur kas saugiau, todėl ir didesnių apsaugų nereikia. Aišku, jau iš karto galima rinktis tokią lovą, kuri bus tinkama, kol vaikas suaugs. Kiekvieni tėvai gali spręsti pagal savo galimybes. Jeigu vis dėl to buvo pasirinkta tik viena lova, reikia nepamiršti, kad ji turi būti labai kokybiška, nes ji turės tarnauti labai ilgai.

Norint praktiškumo

Praktiškumas yra dar vienas variantas, kuris labai svarbus tėvams. Juk nei vienas nenori, kad vaikiška lova užimtų pusę kambario ir daugiau vietos neliktų niekam. Tad, jeigu kambarys yra mažesnis, rinkitės baldą, kuris galėtų atlikti kelias funkcijas. Kaip pavyzdys gali būti sofa lova. Praktiškai ji gali atlikti net tris funkcijas, tai yra miegojimo, sėdėjimo ir daiktų laikymo. Jeigu yra auginami du vaikai, tai norint sutaupyti vietą galima rinktis dviaukštę lovą. Tikrai ne visi vaikai nori miegoti kartu, o taip taupant vietą jie turės po atskirą lovą.

Atsižvelgti, ko nori vaikai

Paprastai svarbesnius sprendimus priima tėvai ir į vaikų nuomonę ne visada yra atsižvelgiama. Tačiau įrenginėjant kambarį į vaiko norus būtina atsižvelgti, nes tai bus jo erdvė, kurioje leis nemažai laiko. Tad vaikiskos lovos turėtų būti atsižvelgiamos į jo norus. Jeigu ją rinksitės internetu, visada parodykite, kokie yra variantai. Jeigu tokios didelės apsisprendimo laisvės nenorite duoti, tada patys išrinkite bent jau kelis variantus ir iš jų leiskite pasirinkti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *