Trys dalykai, ką turite pasirinkti skrendant oro balionu

Įsigyjant pramogą oro balionu, nereikia galvoti, kad vien tik nusipirksite kuponą, užsiregistruosite ir viskas tuo bus baigta. Būtų puiku, jeigu tokie skrydžiai būtų vykdomi tik vienoje vietoje, tad ir pasirinkimas būtų mažesnis, tad dėl daug dalykų nereikėtų sukti galvos. Tačiau kai paklausa yra tokia didelė, tai ir skraidinimas gali būti vykdomas įvairiose vietose, tad nusipirkti kupono vien tik nepakaks, prieš tai dar turėsite išsirinkti keletą dalykų, kad pramoga jums patiktų ir jus džiugintų. 

Apylinkes, kurias norite pamatyti

Skrydžiai oro balionu Klaipėdoje nėra vien tik pakilimas į didelį aukštį, nors jau kai kam ir tai gali būti ekstremalu. Skrydis oro balionu taip pat susijęs su vaizdais, kuriuos galima pamatyti iš aukštai ir daugelis būtent tokią pramogą ir renkasi. Bet kaip ir minėjome šiek tiek anksčiau, skrydžiai gali būti vykdomi įvairiose vietose, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą. O jeigu esate tokių pramogų asas, tai net ir rinktis nereikia, o kiekvieną kartą skrendant galite rinktis vis kitą vieta. Tad paprastai oro balionai kyla virš gražių kraštovaizdžių, tad akis paganyti galima daug kur. Jeigu tokia pramoga bus užsiimama pirmą kartą, tai reikia atsižvelgti į save, kas jums patinka labiausiai, kokia gamta žavi, tada apsisprendimą bus padaryti žymiai lengviau.

Laikas 

Tie, kurie valdo oro balioną, visada pasakys, kad geriausia juo skristi yra anksti ryte arba labiau į vakarą, nes tuomet oro sąlygos yra palankiausios, tad juo skristi yra patogiausia. Todėl apie šį dalyką irgi reikia pagalvoti dar prieš registruojantis į skrydį. O paprasčiausia pasirinkti tada, kai žinote, ko norite ir kas patinka. Jeigu esate vyturys ir rytai jums yra patys geriausi, tai be jokios abejonės verta pasirinkti rytinį skrydį ir kartu pasitikti tekančią saulę. Jeigu esate pelėda ir vakare jums prasideda visas gyvenimas, tada tikrai verta galvoti apie vakarinį skrydį. Tačiau, kad ir kokį variantą pasirinktumėte, vienu ar kitu atveju turėsite nepamirštamą laiką ir nepakartojamą pramogą.

Kita

Toliau išvardinsime smulkesnius dalykus, apie kuriuos verta pagalvoti dar prieš skrydį:

  • Nors skrydžiai oro balionu yra vykdomi šiltuoju metų laiku, tačiau kai pakylame į viršų, oras atvėsta, tad reikia turėti šiltesnį drabužį, kad būtų galima apsisiausti ir mėgautis neeiline kelione ir matomais vaizdais.
  • Prieš skrydį oro balionu yra duodamos nedidelės instrukcijos, kaip reikia elgtis oro balione, kokius veiksmus reikėtų atlikti vienoje ar kitoje situacijoje, todėl į juos reikia būtinai atvykti ir išklausyti. Nereikia galvoti, kad tik atvažiavus į vietą iš karto lipsite į oro balioną.

  ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *