Įveikime nutukimą su Omega 3 papildais

Omega 3 žuvų taukai jau seniai žinomi kaip puikus sveikatos šaltinis, turintis daug privalumų. Vienas iš daugiausiai žadančių privalumų yra jo gebėjimas padėti gydyti nutukimą. Atidžiau panagrinėkime, kaip tai gali padėti kovoti su nutukimu ir pagerinti bendrą sveikatą. Juk sveikata yra brangiausias mūsų turtas, tiesa?

Kaip omega 3 žuvų taukai padeda kovoti su nutukimu???

Žuvų taukai veikia mažindami uždegimą ir gerindami medžiagų apykaitą. Tyrimais nustatyta, kad asmenys, kurie vartojo omega 3 papildus, svėrė mažiau nei tie, kurie jų nevartojo. Be to, jie padeda mažinti visceralinių riebalų, t. y. riebalų, kurie kaupiasi aplink vidaus organus ir didina širdies ligų ir kitų sveikatos sutrikimų riziką, kiekį. Taip pat įrodyta, kad ši medžiaga mažina apetitą ir didina sotumo jausmą, todėl padeda mažiau valgyti ir natūraliai numesti svorio.

Kitas svarbus būdas, kuriuo omega 3 padeda kovoti su nutukimu, yra jautrumo insulinui didinimas, kuris padeda veiksmingiau reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Tai reiškia, kad organizmas galės geriau perdirbti maiste esantį cukrų į energiją, o ne kaupti jį kaip riebalus aplink kūną. Tai ne tik padeda žmonėms išlaikyti sveiką svorį, bet ir ilgainiui sumažina riziką susirgti diabetu.

Galiausiai įrodyta, kad  žuvų taukai gerina smegenų veiklą ir psichikos aiškumą, o tai gali padėti, kai bandoma pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą, pavyzdžiui, tinkamai maitintis ar reguliariai sportuoti. Gerindama pažintines funkcijas ir dėmesio sutelkimą, omega 3 riebioji žuvis ilgainiui gali netiesiogiai prisidėti ir prie pastangų numesti svorio.

Kada verta rinktis šiuos papildus?

Svarbu prisiminti, kad žuvų taukai nėra stebuklingas vaistas nuo nutukimo. Jie gali padėti sumažinti daugelio sveikatos sutrikimų riziką ir paremti bendras svorio metimo pastangas, kai vartojami kartu su kitais gyvenimo būdo pokyčiais, tokiais kaip tinkama mityba ir fizinis aktyvumas.

Šiuos papildus geriausia rinktis tuomet, kai valgote mažai arba visai nevartojate žuvies, nes organizmas pats negamina omega 3 riebalų rūgščių. Papildai taip pat yra puikus sveikųjų riebalų šaltinis tiems, kurie valgo mažai gyvūninės kilmės produktų arba jų nevalgo, pavyzdžiui, veganams ir vegetarams.

  ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *