Ką apie vyrus gali papasakoti jų piniginės

Vyro piniginė – tai langas į jo sielą. Ji gali papasakoti, koks jis yra žmogus, kokį gyvenimo būdą veda ir net koks organizuotas (arba ne) jis gali būti. Juk piniginė gali daug ką atskleisti apie jos savininką – nuo kortelių tipo iki grynųjų pinigų kiekio rankose. Apžvelkime, ką apie vyrus gali papasakoti jų piniginės.

Kortelės, kurias jie nešiojasi

Vienas iš būdų suprasti, kokio tipo žmogus yra žmogus, – pažvelgti į kortelių, kurias jis nešiojasi piniginėje, tipus. Ar jie nešiojasi kelias kredito korteles? Galbūt jie yra sumanūs išlaidautojai, žinantys, kaip pasinaudoti nuolaidų programomis ir sutaupyti pinigų. O gal jie apskritai nenešioja jokių kredito kortelių? Tai gali reikšti, kad jie mieliau atsiskaito grynaisiais pinigais ar tiesiog nenaudoja bankų dėl tam tikrų priežasčių.

Turimų grynųjų pinigų kiekis

Kitas būdas įvertinti kieno nors išlaidavimo įpročius – pažiūrėti, kiek grynųjų pinigų jie nešiojasi. Jei jų piniginėje pilna banknotų, tai gali reikšti, kad jie teikia pirmenybę patogumui ir kontrolei, kurią suteikia grynieji pinigai, o ne tradiciniai atsiskaitymo būdai. Kita vertus, jei piniginėje jų nedaug, tai gali reikšti, kad šis asmuo nori nesinešioti grynųjų pinigų reiškia, jog prekes ar paslaugas perka tik tose vietose, kur priima kortelę.

Piniginės organizuotumo lygis

Galiausiai apie žmogų galime kai ką sužinoti ir pažvelgę į jo piniginę ir įvertinę, kiek ji organizuota. Ar viskas tvarkingai sudėta tam skirtoje vietoje? O gal atrodo, kad viskas buvo tiesiog nerūpestingai įmesta? Apskritai, tvarkinga ir prižiūrėta piniginė rodo, kad žmogus vertina tvarką ir mėgsta tvarkingus ir švarius daiktus, o neorganizuota piniginė gali reikšti, kad žmogus yra labiau atsipalaidavęs ir atsipalaidavęs, kai kalbama apie organizavimą.

Piniginės stilius

Kai kuriems vyrams jų piniginė gali būti mados ženklas. Jei ji pagaminta iš aukštos kokybės odos ir pažymėta stilinga dizainerio etikete, tai gali reikšti, kad vyras yra madingas ir mėgsta daryti įspūdį savo garderobo pasirinkimais. Kita vertus, jei jis nešiojasi paprastesnę piniginę, tai gali reikšti, kad jis praktiškesnis ir nori rengtis kukliau.

Vyriškos piniginės gali būti trumpa įžvalga apie jo gyvenimą ir net asmenybę. Ji gali atskleisti, kokio tipo žmogus jis yra, taip pat jo išlaidavimo įpročius, organizuotumo lygį ir mados pojūtį. ()

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *