Mitai, kurie sklando apie naujus butus Vilniuje

Kai pradedame domėtis bet kokiais dalykais, tikriausiai galima išgirsti pačių įvairiausių teiginių, kurie ne visada gali būti teisingi. Tad visada reikia mokėti atsirinkti pakankamai tikslią informaciją, kad nebūtumėte suklaidinti. Aišku, kai kažkurioje srityje nenusimanote tiek daug, tai yra pakankamai natūralu, kad tokią informaciją atsirinkti yra pakankamai sunku. Daugeliui labai aktuali tema yra būsto pirkimas, tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau, tai yra apie vyraujančius mitus, su kuriais galima susidurti, kai pradedame ieškoti tam tikros informacijos. Tad, kad galėtumėte nesuklysti, galime garantuoti, kad ši informacija bus labai aktuali.

Labai prasta kokybė

Tikriausiai ne kartą teko girdėti tokias kalbas, kad nauji butai Vilniuje turi pakankamai blogą kokybę, jau po kelerių metų bus galima pamatyti įvairius padarytus brokus ir panašiai. Aišku, neneigsime, kad tokių situacijų pasitaiko, tačiau nereikia galvoti, kad visi namai, kurie yra dabar statomi naujai būtent blogą statybą ir turi. Todėl dar prieš renkantis reikėtų atsižvelgti į tai, kokie buvo statybų rangovai, ar tai patikimos įmonės ar ne, taip pat galima paieškoti informacijos apie ankstesnius jų darbus, ką komentuoja žmonės ir panašiai. Tikrai pakankamai retai pasitaiko nekokybiškų darbų, todėl kuo daugiau pasidomėsite, tuo galėsite būti labiau įsitikinę, kad pasirinkote tinkamą variantą.

Kainos užkeltos

Dar vienas mitas, su kuriuo galime susidurti yra tai, kad daugelis sako, kad naujos statybos butai yra labai brangūs ir jų kainos yra stipriai užkeltos. Aišku, jeigu lyginsite kainas, kurios buvo prieš dešimt metų, tai tikrai, jos yra kur kas aukštesnės, tačiau ir šiais laikais norint pastatyti pačios aukščiausios kokybės būstą reikia nemažai investuoti, pirkti kaip įmanoma geresnės kokybės medžiagas, tad galiausiai ir kaina yra pakankamai aukšta. Jeigu ji būtų žema, tai gali būti signalas ir toks, kad būstas nėra pačios aukščiausios kokybės, todėl į jį investuoti neverta, nes ateityje labai tikėtina, kad galėsite sulaukti nemažai papildomų darbų, kurių išlaidos bus nemažos.

Neapgalvoti kiti svarbūs dalykai

Dar galima girdėti ir tokius dalykus, kad nėra apgalvojama apie stovėjimo aikštelių vietas. Tačiau žmonės patys tokias kalbas ir sukuria, nes nenori mokėti papildomai už jų išsipirkimą ir automobilius stato kažkur aplink namus. O jeigu vietos būtų išpirktos, tai jokių problemų nebūtų ir grįžę namo galėtumėte visada užsitikrinti, kad vieta bus laisva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *